1Password

1Password 6.3.1

Trzymaj wszystkie swoje hasła bezpiecznie w jednym miejscu

1Password to bezpieczny menadżer haseł dla iOS-a, który umożliwia tworzenie i przechowywanie haseł dla wszystkich kont i witryn. Jeśli masz problemy z zapamiętywaniem haseł, to 1Password będzie niezwykle pomocny.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobry interfejs
  • Generator haseł
  • Możliwość dostosowania blokady
  • Synchronizacja przez iClouda lub Dropboxa

Wady

  • Autouzupełnianie jest niedostępne w Safari

Doskonały
9

1Password to bezpieczny menadżer haseł dla iOS-a, który umożliwia tworzenie i przechowywanie haseł dla wszystkich kont i witryn. Jeśli masz problemy z zapamiętywaniem haseł, to 1Password będzie niezwykle pomocny.

Co robi 1Password?

1Password jest to menadżer haseł dostępny nie tylko na iOS-a, ale też w wersji na Windowsa, Maca i inne systemy operacyjne. Aplikacja posiada wiele funkcji i bardzo prosty interfejs.

Najważniejszą funkcją 1Password jest bezpieczne przechowywanie naszych haseł i wszelkich innych ważnych informacji, takich jak numery kart kredytowych, numery ubezpieczenia, paszportu. Dane te są szyfrowane i przechowywane w aplikacji zablokowane hasłem głównym.

Po zapisaniu nazw użytkownika i haseł dla stron internetowych 1Passwiord pozwala w prosty sposób się do nich zalogować. Do czasu debiutu iOS-a 8 1Password może jednak używać wyłącznie swojej ograniczonej przeglądarki internetowej. W przypadku gdy chcemy korzystać z Safari, musimy skopiować login i hasło, a następnie je wkleić.

1Password posiada również bezpieczny generator haseł, który umożliwia nam stworzenie mocnych haseł chroniących przed włamaniem.

Ponadto 1Password dla iOS-a posiada programowalną auto-blokadę aplikacji, opcję przesyłania elementów przy pomocy AirDrop, wiadomości oraz poczty e-mail.

Wszystkie hasła pod kontrolą

1Password bardzo ułatwia zarządzenie kolekcją haseł. Każde z nich jest przypisane do kategorii (loginy, karty kredytowe, karty lojalnościowe, dowody tożsamości itd.). To pomaga utrzymać w porządku wszystkie niezbędne dla nas ważne dane i szybko je odnaleźć w prostej aplikacji z przejrzystym interfejsem.

Można też dodać hasło do ulubionych, dzięki czemu zyskujemy jeszcze szybszy dostęp do regularnie używanych loginów. Istnieje też możliwość grupowania haseł w foldery.

1Password synchronizuje też nasze hasła z innymi urządzeniami, korzystając z iClouda oraz Dropboxa.

Najlepszy sposób na hasła

1Password to najlepsza metoda na trzymanie wszystkich haseł bezpiecznie w jednym miejscu.

1Password

Download

1Password 6.3.1

Opinie użytkowników o 1Password

Sponsorowany×