Adobe Reader

Adobe Reader

Czytnik dokumentów PDF dla telefonów Windows Phone

Zalety

  • Bardzo prosty w użyciu
  • Odczytuje pliki PDF

Wady

  • Brak jakichkolwiek opcji

Dobry
7

Adobe Reader to wersja czytnika plików zapisanych w formacie PDF, na telefony z systemem Windows Phone. Dzięki niej będziemy mogli szybko i prosto odczytywać dokumenty zapisane w tym popularnym formacie.

W wielu sytuacjach czytnik plików PDF jest nieodzowny. Czytnik dokumentów PDF na Windows Phone jest tym bardziej potrzebny, jeśli korzystamy ze smarftonu jako narzędzia do pracy lub nauki. Adobe Reader na Windows Phone oferuje nam najbardziej podstawową funkcjonalność: możliwość przeglądania PDF-ów. Ni mniej, ni więcej.

Nawigować po dokumencie PDF ,w aplikacji Adobe Reader, możemy po prostu przewijając go palcem po ekranie lub naciskając strzałki. Jeśli tekst w danym pliku PDF jest za mały i trudno go odczytać, możemy powiększyć jego rozmiar korzystając z przycisków plusa i minusa. Jeśli jest nam wygodniej, możemy to samo osiągnąć gestem uszczypnięcia - Adobe Reader na Windows Phone wspiera bowiem multitouch. Jeśli przekręcimy telefon na bok, aplikacja automatycznie dostosuje wyświetlanie dokumentu PDF do odmiennej orientacji komórki. Taki manewr również pomaga czytać mały i niewyraźny tekst.

Opinie użytkowników o Adobe Reader

Sponsorowany×