ALLSubtitleSearcher

ALLSubtitleSearcher 1.1

Pobierz napisy pl do ulubionych filmów

Zalety

  • Znajduje napisy do filmów w pl i nie tylko
  • Powiadamia o nowych napisach

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

ALLSubtitleSearcher darmowy program, który znajduje napisy do filmów. Robi to szybko, sprawnie i potrafi znaleźć nie tylko "napisy pl", ale także w innych językach.

ALLSubtitleSearcher szuka i pobiera napisy w najwygodniejszy dla użytkownika sposób. Klikamy prawym klawiszem myszy na plik z filmem i z menu wybieramy "ALLSubtitleSearcher". Program wyszukuje napisy i automatycznie pobiera je na dysk. Dzięki temu nie musimy żmudnie przedzierać się przez serwisy takie jak Hatak czy Napisy24.

Czy powstanie ALLSubtitleSearcher oznacza zmierzch NapiProjekt? ALLSubtitleSearcher jest dziełem ludzi, którzy stworzyli program ALLPlayer. Dzięki integracji z tym programem ALLSubtitleSearcher potrafi zaoferować dodatkowe funkcje, których prosty Napiprojekt nie posiada.

ALLSubtitleSearcher pobiera nie tylko polskie napisy. Program standardowo ściąga napisy pl, lub w innym języku ustawionym w systemie użytkownika. Możemy to jednak zmienić i pobrać do filmów takich jak A Team, Zmierzch lub Green Zone napisy po wietnamsku, arabsku czy w farsi. Pomoże to w nauce miłośnikom egzotycznych dialektów.

Jeśli napisy do filmów nie zostaną znalezione przez ALLSubtitleSearcher, program może powiadomić nas jeśli napisy będą dostępne w przyszłości. Wystarczy w ALLPlayerze kliknąć menu pod prawym klawiszem myszy lub po kliknięciu przycisku SUB wybrać "Powiadom mnie jak będą napisy do tego filmu". ALLSubtitleSearcher będzie regularnie sprawdzał czy są już napisy do filmu. Jeżeli napisy do filmu będą już dostępne, program powiadomi nas o tym, a opcjonalnie także automatycznie pobierze wybrane napisy.

ALLSubtitleSearcher wyszukuje i pobiera napisy do filmów szybko i sprawnie. Dodatkowo znajduje nie tylko napisy pl, ale również w wielu innych językach.

ALLSubtitleSearcher

Download

ALLSubtitleSearcher 1.1

Opinie użytkowników o ALLSubtitleSearcher

Sponsorowany×