Amaziograph

Amaziograph Varies with device

Malowanie nigdy nie było takie proste

Amaziograf to zabawna i interesująca aplikacja do rysowania, która wprowadza w Ciebie artystę. To sprawia, że ​​tworzenie sztuki jest niezwykle łatwe - coś, co profesjonalni artyści doceniliby w pewnym stopniu.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Intuicyjny interfejs rysowania
  • Mnóstwo narzędzi do rysowania

Wady

  • Profesjonaliści uznali narzędzie za częściowo praktyczne
  • Brak narzędzi do tworzenia prostych linii

Amaziograf to zabawna i interesująca aplikacja do rysowania, która wprowadza w Ciebie artystę. To sprawia, że ​​tworzenie sztuki jest niezwykle łatwe - coś, co profesjonalni artyści doceniliby w pewnym stopniu.

Innowacyjna sztuka cyfrowa

Amaziograf wprowadza Cię w cyfrowy świat sztuki w zabawny i innowacyjny sposób. Profesjonalni artyści, projektanci i artyści również będą cieszyć się funkcjami oferowanymi przez narzędzie i mogą ostatecznie używać ich do własnych projektów. Amaziograf jest już używany w szkołach, ponieważ jest idealnym narzędziem do wprowadzenia świata symetrii i tesselacji w sztuce dla dzieci. Interfejs jest prosty, a nawet dzieci mogą z niego korzystać bez większych problemów. Narzędzie przyjmuje całkowicie świeże podejście do podstawowego wykorzystania kolorów i mieszania kolorów, takich jak profesjonalni malarze. Możesz również utworzyć nowy kolor, przeciągając dostępny kolor z konkretnej komórki i mieszając go z inną komórką koloru.

Unikalne funkcje

Nie ma niedostatku narzędzi do rysowania online. Jednak Amaziograf wyróżnia się symetrycznymi obrazami, które zawierają różne rodzaje luster, kalejdoskopów itp. Aby utworzyć teselację, wystarczy wybrać wybrany typ wykresu i rozpocząć rysowanie. Zobaczysz, jak zmienia się twoja mozaika podczas rysowania. Prawie wszystko, co rysujesz, będzie wyglądać pięknie. Istnieje 10 regulowanych symetrii, mikser kolorów i selektor oraz rozmiar płótna, który można zdefiniować. Rysunki mogą być przechowywane jako pliki PNG i JPG.

Najczęściej pobierane Styl życia na windows

Amaziograph

Download

Amaziograph Varies with device

Opinie użytkowników o Amaziograph

Sponsorowany×