Asphalt 6: Adrenaline HD

Asphalt 6: Adrenaline HD 1.3.3

Ogromna dawka adrenaliny w najlepszych wyścigach na Android

Zalety

  • Wciągające zręcznościowe wyścigi
  • 42 samochody, 12 torów, 55 wyścigów
  • Doskonała grafika i klimatyczna muzyka
  • Tryb kariery i multiplayer

Wady

  • Wymaga mocnego smartfona

Niezbędny
10

Asphalt 6: Adrenaline HD to gra wyścigowa na Android, która może być wzorem dla innych wyścigów na Android. Wspaniała grafika, emocjonująca rozgrywka i najlepsze sportowe samochody i marki. Do tych cudów potrzeba tylko jednego - szybkiego smartfona.

Sukces Asphalt 5 HD na Android spowodował wydanie kontynuacji. Na szczęście Asphalt 6: Adrenaline HD jest nawet lepszy od Asphalt 5! Grywalność jest podobna ale znacznie ulepszono grafikę i usprawniono rozgrywkę.

W Asphalt 6: Adrenaline HD na Android ścigamy się w kolejnych wyścigach zarabiając kasę, dzięki której możemy kupować coraz lepsze samochody. Zbieramy też gwiazdki za wygranie wyścigu i osiągnięcie dodatkowych celów. Mogą to być punkty za driftowanie lub spowodowanie kraksy przeciwnika.

Asphalt 6: Adrenaline HD na Android nie jest realistyczną do bólu symulacją wyścigów. Jeśli takie szukasz pobierz GT Racing: Motor Academy Free+ na Android. W Asphalt 6 możemy więc stosować nitro. Zbieramy je znajdując power-upy umieszczone na torze lub poprzez driftowanie czy też poprzez długie skoki samochodem. Jeśli napełnimy cały zbiornik dopalacza, będziemy mogli użyć nitro w trybie "adrenaline". Cały świat pociemnieje, a my pomkniemy do przodu niczym promień światła. Samochody jadące z przeciwka nie będą dla nas przeszkodą, a konkurentów będziemy mogli prościej zepchnąć z trasy.

Asphalt 6: Adrenaline HD dostarcza miłośnikowi wyścigów wiele adrenaliny. Oczywiście pod warunkiem, że nie oczekujemy maksymalnej dawki realizmu, tylko stawiamy na czystą rozrywkę. Doskonała grafika, muzyka oraz wiele najlepszych sportowych samochodów świata takich jak Ferrari, Lamborgini czy Bugatti to największe zalety tej gry.

Asphalt 6: Adrenaline HD

Download

Asphalt 6: Adrenaline HD 1.3.3

Opinie użytkowników o Asphalt 6: Adrenaline HD

Sponsorowany×