Automatic Clicker

Automatic Clicker 3.1.3

Zautomatyzuj kliknięcia myszy, aby zwiększyć wydajność

Automatyczny Clicker, jak sama nazwa wskazuje, jest funkcją automatycznego kliknięcia, która zapewnia kliknięcie określonej lokalizacji docelowej na ekranie w określonych odstępach czasu bez konieczności ręcznego wykonywania jakichkolwiek czynności. Narzędzie działa z aplikacjami pełnoekranowymi i nie powoduje korzeni.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty i przyjazny dla użytkownika
  • Automatycznie klika dowolną część ekranu
  • Świetnie sprawdza się w grach internetowych i mobilnych
  • Konfigurowalny

Wady

  • Darmowa aplikacja jest fabrycznie załadowana reklamami
  • Tryb multi może stwarzać pewne problemy
  • Robaki
  • Mogłaby przymknąć się na ciebie

Automatyczny Clicker, jak sama nazwa wskazuje, jest funkcją automatycznego kliknięcia, która zapewnia kliknięcie określonej lokalizacji docelowej na ekranie w określonych odstępach czasu bez konieczności ręcznego wykonywania jakichkolwiek czynności. Narzędzie działa z aplikacjami pełnoekranowymi i nie powoduje korzeni.

Powtarzalność zautomatyzowana

Jeśli grasz w grę, która wymaga wielokrotnego kliknięcia w to samo miejsce lub wykonania określonej czynności, bardzo by Ci się przydał Automatyczny Clicker. W ten sposób możesz utrzymać grę aktywną, nie będąc faktycznie aktywną. Możesz usiąść wygodnie i zrelaksować się i zobaczyć, jak akcja rozwija się na twoich oczach. Tę automatyzację można porównać do funkcji tempomatu w samochodach. Najlepsze jest to, że aplikacja jest darmowa, a zespół stojący za nią obiecał, że jej aplikacja i wszystkie jej funkcje będą darmowe. Mogą jednak pojawić się reklamy, które można znieść. Jeśli zdecydujesz się zapłacić, twoje doświadczenie będzie wolne od natrętnych reklam.

Wiele przycisków

Automatyczne kliknięcie pozwala symulować podwójne i pojedyncze kliknięcia prawym, środkowym lub lewym przyciskiem myszy. Ta symulacja zależy od wybranych okresów. Opublikuj wstępnie określoną liczbę kliknięć, kursor zawiesza się, a narzędzie zatrzymuje się i wstrzymuje kliknięcia. Bez wątpienia program ten sprawia, że ​​kliknięcie myszą jest łatwe. To proste narzędzie jest idealne, jeśli używasz myszy wielokrotnie i dla różnych wymagań.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na android

Automatic Clicker

Download

Automatic Clicker 3.1.3

Opinie użytkowników o Automatic Clicker

Sponsorowany×