Bamboo Paper

Bamboo Paper

Tęsknisz za pisaniem i malowaniem na prawdziwym papierze?

Jeśli tęsknisz za czasami, gdy na co dzień korzystało się z papieru i długopisu, spodoba ci się Bamboo Paper – sprytne narzędzie do tworzenia notatek na mobilnym urządzeniu. Odtwarza ono wygląd i wrażenie korzystania z prawdziwego papieru w notatniku.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobrze odtwarza wrażenie pisania i rysowania na papierze
  • Wiele motywów notatnika
  • Zintegrowana z usługą DropBox i Evernote
  • Możliwość błyskawicznego dzielenia się przez media społecznościowe

Wady

  • Brak możliwość eksportowania i importowania plików PDF
  • Żeby uzyskać najlepsze rezultaty, wymaga tabletu i stylusa

Bardzo dobry
8

Jeśli tęsknisz za czasami, gdy na co dzień korzystało się z papieru i długopisu, spodoba ci się Bamboo Paper – sprytne narzędzie do tworzenia notatek na mobilnym urządzeniu. Odtwarza ono wygląd i wrażenie korzystania z prawdziwego papieru w notatniku.

Trafnie symuluje korzystanie z papieru

Nie jest łatwo odtworzyć realne doświadczenia na ekranie dotykowym, jednak Bamboo Paper znakomicie wręcz naśladuje korzystanie z długopisu na papierze. Najlepiej używać aplikacji na tablecie i pisać za pomocą stylusa, ale możesz również szkicować i malować za pomocą własnych palców, niemniej dokładność nie jest wtedy zbyt duża.

Do wyboru masz sporo różnych stylów i motywów notatnika, w tym różne typy papieru, kolory i tekstury. Możesz dodawać zdjęcia i obrazki do swoich notatek, eksportować je do usług takich jak Dropbox czy Evernote i dzielić się nimi na Facebooku, Twitterze i Tumblr.

Jeśli chcesz rysować lub malować, Bamboo Paper oferuje różne pędzle i ołówki. Dzięki temu możesz stworzyć zdumiewająco realistyczne olejne lub pastelowe prace. Jednak wiele z tych pędzli powstało z myślą o innych końcówkach stylusów. Ogólny wygląd aplikacji został bardzo dobrze zaprojektowany, dzięki czemu z Bamboo Paper nie tylko stworzysz i posegregujesz swoje notatki i rysunki, ale również sprawi ci to estetyczną przyjemność.

Najlepiej pisać stylusem na tablecie

Jeśli poważnie zajmujesz się pisaniem lub rysowaniem, ważne jest, aby używać Bamboo Paper na tablecie za pomocą stylusa (zoptymalizowany zarówno dla Bamboo Paper, jak i tabletów Wacom). Bez niego ciężko jest pracować nad detalami.

Niestety, aplikacja posiada frustrujący brak wsparcia dla formatu PDF. Nie ma mowy ani o imporcie plików PDF i włączaniu ich do notatek, ani o eksportowaniu notatek i dokumentów zapisanych w PDF i wysłaniu ich do kogoś. Zamiast tego jest funkcja dzielenia się nimi w mediach społecznościowych.

Ponadto łatwo jest przypadkowo przewrócić strony podczas pisania. Byłoby miło móc dezaktywować tę opcję w Bamboo Paper.

Świetna aplikacja dla wszystkich, którzy tęsknią za papierem

Jeśli tęsknisz za czasami odręcznych notatek i szkiców, Bamboo Paper całkiem nieźle oddaje te wrażenia na ekranie.

Opinie użytkowników o Bamboo Paper

Sponsorowany×