Bing Maps

Bing Maps

Przeszukuj świat dzięki cyfrowemu atlasowi Microsoftu

Zalety

  • Widok z lotu ptaka jest świetny
  • Narzędzie do nawigacji jest dobrze zaprojektowane

Wady

  • Nawigacja wymaga poprawy
  • Niektóre błędy

Dobry
7

Bing Maps jest aplikacją internetową atlasu Microsoftu, oferującą widok mapy i satelitarny widoku ziemi i ulicy oraz doskonały widok miasta na ptaki.

Mapy Google, takie jak Mapy Google, umożliwiają wyszukiwanie miejsc, tworzenie tras i zapisywanie ich wszystkich za pomocą konta Windows Live. Główną różnicą dla użytkowników jest ruch i powiększanie, a nasze odczucia są inne. Bing ma więcej rozpędu, co jest przyjemne, ale może również powodować przesadne ruchy, jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajony.

Widok ulicy Bing Maps działa dobrze tam, gdzie jest dostępny i jest porównywalny z produktem Google. Tam, gdzie Bing przoduje, jest w widoku izometrycznym, co pozwala na znacznie bardziej naturalny widok miast zamiast tradycyjnego widoku z góry. Jego wyszukiwanie nie jest jednak tak dobre, jak Google, a niektóre etykiety map są niepoprawne. Największą wadą Bing Maps jest to, że nie jest ona zawarta w wyszukiwarce Bing. Wyszukaj adres w Bing i nie ma karty do bezpośredniego wyszukiwania w Bing Maps, co jest straconą szansą.

Ogólnie rzecz biorąc, Bing Maps to rozsądna oferta, ale nie jest tak kompletna ani tak dobrze zintegrowana jak Mapy Google. Mam nadzieję, że wyszukiwanie poprawi się z biegiem czasu, a atlas będzie zawierał błędy.

Mapy Bing wyglądają dobrze, ale nie są tak dopracowane i kompletne jak Mapy Google

Najczęściej pobierane Wyszukiwanie na web-apps

Więcej
Bing Maps

Wypróbuj

Bing Maps

Opinie użytkowników o Bing Maps

Sponsorowany×