BitComet

BitComet 1.51

Wszechstronny manager pobierania i klient BitTorrent

Zalety

  • Wszechstronny
  • Łatwy w obsłudze

Wady

  • Męczy reklamami

Doskonały
9

BitComet to darmowy program do pobierania plików z torrentów oraz stron internetowych. BitComet pozwala też na pobieranie filmów Flash osadzonych w serwisach takich jak YouTube. Dzięki mnogości funkcji to bardzo uniwersalny program dla miłośników pobierania z sieci.

BitComet to przede wszystkim klient sieci P2P BitTorrent, czyli popularnych torrentów. Umożliwia pobieranie oraz wyszukiwanie torrentów. Jeśli nie znajdziemy poszukiwanych plików przy pomocy wbudowanej w BitComet wyszukiwarki, to po lewej stronie widnieją zakładki do wielu innych serwisów BitTorrent, których wyszukiwarka BitComet nie obsługuje. Co ważne, program automatycznie dostosowuje konfigurację do zapory sieciowej komputera i pozwala na filtrowanie adresów IP oraz korzystanie z serwerów proxy.

Interfejs programu BitComet nie jest skomplikowany, ale mnogość funkcji sprawia, że aby coś znaleźć musimy poświęcić chwilkę czasu. Irytuje w BitComet ilość serwowanych reklam. Z drugiej jednak strony program jest zupełnie darmowy i bardzo wszechstronny. Jeśli nie chcemy zaśmiecać komputera wieloma różnymi programami do różnych rodzajów pobierania treści z Internetu, to BitComet będzie jak znalazł.

Opinie użytkowników o BitComet

Sponsorowany×