Bitstrips

Bitstrips

Twórz zabawne komiksy z udziałem Ciebie i Twoich znajomych

Bitstrips to zabawna aplikacja, która pozwala na zaprojektowanie i udostępnienie własnego komiksu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo zabawy
  • Wiele szablonów do wyboru
  • Łatwe w użytkowaniu
  • Potężny edytor awatarów

Wady

  • Część komiksów nie jest zabawna
  • Może zająć chwile nim komiks się załaduje

Bardzo dobry
8

Bitstrips to zabawna aplikacja, która pozwala na zaprojektowanie i udostępnienie własnego komiksu.


Czym jest Bitstrips?


Bitstrips zawiera ponad 1500 szablonów, które można modyfikować. Każdy z nich możemy wykorzystać do stworzenia własnego komiksu. Aplikacja Bitstrips łączy się z naszym kontem na Facebooku, co pozwala na dzielenie się gotowymi komiksami z naszymi znajomymi.

W Bistrips możemy stworzyć swój własny awatar i publikować komiksy w formie statusów. Możemy też tworzyć komiksowe historie z wykorzystaniem awatarów innych osób.

Nie wszystkie komiksy w Bitstrips są bardzo śmieszne, część z nich może wydawać się dziwna i nie w pełni zrozumiała. Zastanówmy się czy umieścić je na Facebooku, mogą wprowadzić one w konsternacje naszych znajomych i spowodować różnorodne opinie.

Jak używać Bitstrips?

Tworzenie komiksów w Bitstrips jest bardzo proste. Na początek musimy stworzyć własnego awatara i połączyć się z naszym kontem na Facebooku, skąd zostaną zaimportowane awatary innych użytkowników, możemy też stworzyć je samemu.

Awatar może być bardzo szczegółowy. Możemy zmieniać praktycznie wszystko od wielkości nosa po ubrania. Zmiana wyglądu jest natychmiast widoczna na podglądzie.

Gdy już mamy swoją postać możemy zrobić swój krótki komiks, a następnie opublikować go lub wysłać do znajomych. Istnieje też możliwość przeglądania naszych wcześniejszych komiksów oraz historyjek utworzonych przez znajomych. 

Komiksowe zabawy

 

Bitstrips to innowacyjny pomysł na tworzenie zabawnych i kreatywnych obrazków, które publikujemy na Facebooku. Część z nich będzie trochę dziwna, a spamowanie na ścianie może denerwować naszych znajomych, ale generalnie to ciekawa rozrywka. Bitstrips zapowiada się jako kolejny hit internetu.

Najczęściej pobierane Sieci społecznościowe na web-apps

Więcej
Bitstrips

Wypróbuj

Bitstrips

Opinie użytkowników o Bitstrips

Sponsorowany×