BlackBerry Messenger

BlackBerry Messenger 8.5.3.9

Czatuj za darmo w stylu Blackberry

Zalety

  • Ładny interfejs
  • Przesyłanie plików
  • Rozmowy grupowe
  • Darmowe SMS-y między użytkownikami

Wady

  • Nie wykryto

Doskonały
9

BlackBerry Messenger to komunikator internetowy, umożliwiający czatowanie w telefonach BlackBerry. Jeśli chcesz być w kontakcie ze znajomymi, pobierz BlackBerry Messenger. Pozwoli on zaoszczędzić na wiadomościach tekstowych SMS.

BlackBerry Messenger to natywna aplikacja, często preinstalowana w nowych telefonach BlackBerry. Zawiera wszystko co niezbędne do prowadzenia rozmów na czacie. Aby dodać osobę do kontaktów należy wysłać do niej zaproszenie i poczekać na autoryzację. Można też zmienić swój avatar i nick, dodać opis statusu a nawet wyświetlić tytuł piosenki odtwarzanej w naszym urządzeniu.

Komunikator BlackBerry Messenger ma bardzo ładny interfejs. Okienka, w których prowadzone są rozmowy różnią się kolorem, można w nich też używać emotikonek oraz przesyłać pliki. Nic nie stoi na przeszkodzie by do konwersacji zaprosić więcej niż jednego rozmówcę.

BlackBerry Messenger to najlepszy sposób, by czatować w telefonie BlackBerry. Elegancja, funkcjonalność i darmowe wiadomości tekstowe do wszystkich użytkowników BlackBerry Messenger to jego główne zalety.

Najczęściej pobierane Dodatki na blackberry

Więcej
BlackBerry Messenger

Download

BlackBerry Messenger 8.5.3.9

Opinie użytkowników o BlackBerry Messenger

Sponsorowany×