Comodo Firewall

Comodo Firewall 64-bit Free 5.3

Darmowy firewall dla Windows 64-bit

Zalety

  • Prosty interfejs
  • Darmowy firewall na systemy Windows 64-bit

Wady

  • Ograniczona funkcjonalność

Dobry
7

Comodo Firewall 64-bit to darmowa zapora sieciowa (firewall), chroniąca komputery z 64-bitowym systemem Windows przed zagrożeniami z Internetu. Comodo Firewall 64-bit nie oferuje wielu dodatkowych opcji, koncentrując się na najważniejszym zadaniu jakim jest kontrola dostępu do komputera i w tym sprawdza się bardzo dobrze.

Kontrolując wysyłane i otrzymywane pakiety danych, Comodo Firewall 64-bit zmniejsza zagrożenie oprogramowaniem szpiegującym (spyware), trojanami (programy, które skrycie wykonują instrukcje kogoś z zewnątrz), czy włamaniem do komputera przez cyberprzestępców.

Przy każdej próbie połączenia się programu z Internetem, Comodo Firewall 64-bit sprawdza czy użytkownik autoryzował program do połączenia. W ten sposób tworzy się zestaw reguł dostępu do sieci, zapewniający że żadne dane nie opuszczają komputera bez Twojej zgody.

Jak widać konfiguracja Comodo Firewall odbywa się "w biegu". Jeśli firewall pyta nas zbyt często o zdanie, możemy zmienić ustawienia programu klikając na ikonę w pasku systemowym. Do Comodo Firewall spolszczenie nie jest już potrzebne, ponieważ program zawiera polską wersję językową.

Comodo Firewall

Download

Comodo Firewall 64-bit Free 5.3

Opinie użytkowników o Comodo Firewall

Sponsorowany×