Dishonored

Dishonored

Mroczna podróż przez steampunkowe miasto

Zalety

  • Świetny klimat
  • Dobrze wykonana grafika
  • Oryginalna rozgrywka

Wady

  • Trudna kontrola

Doskonały
9

Dishonored to świetny FPP (First Person Shooter) osadzony w steampunkowym, wiktoriańskim klimacie. Jeśli kochasz powieści Juliusza Verne'a, a Twoim ulubionym miastem jest zamglony Londyn, zdecydowanie polubisz Dishonored!

Główny bohater - Corvo, posiada wiele ciekawych umiejętności, stąd przyzwyczajenie się do kontroli nad nim może zabrać początkującym graczom trochę czasu. Nasz bohater za pomocą swych mocy opętać ludzi lub zwierzęta, widzieć przez ściany lub teleportować się na krótkie dystanse. Jeśli dodamy do tego tradycyjną broń, to zyskamy naprawdę ciekawe podejście do systemu walki.

Gra wygląda naprawdę doskonale, szczególnie podczas początkowych etapów. Mimo tego, że świat Dishonored nie jest do końca otwarty, wszystkie etapy są i tak niesamowicie duże. Istnieje wiele miejsc do eksplorowania, dzięki czemu w każdej lokacji istnieje wiele zakamarków w których można się schować i zaatakować wroga.

Podobnie jak w Deus Ex: Human Revolution gracz sam decyduje w jakim stylu przejść grę. Możesz być zarówno niewidzialny jak ninja, ale też przejść grę szatkując wszystko na kawałki. Podobno można przejść grę używając odpowiednio inteligentnie tylko i wyłącznie swoich nadprzyrodzonych sił.

Dishonored to pięknie wyglądająca i klimatyczna gra, która swoją opowieścią uwiedzie każdego fana steampunkowych wynalazków.

Opinie użytkowników o Dishonored

Sponsorowany×