Dream League Soccer

Dream League Soccer

Symulator piłki nożnej, łączący elementy gry FIFA i Football Manager

W Dream League Soccer zostaniesz osobą odpowiedzialną za całą piłkarską drużynę. Umiejętności, jakie do tej pory zyskałeś podczas bycia menadżerem i piłkarzem biegającym po boisku, będą zatem kluczowe. Masz bowiem zadanie wynieść swoją piłkarską drużynę na piedestał. Sama rozgrywka robi naprawdę duże wrażenie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny gameplay
  • Ciekawa atmosfera
  • Świetny poziom wyzwań
  • Dobrze przemyślana faza wyzwań
  • Przyjazny interfejs

Wady

  • Brak możliwości rozgrywki wieloosobowej w trybie online
  • Efekt deszczu nie wprowadza żadnych zmian w fizyce gry

Doskonały
9

W Dream League Soccer zostaniesz osobą odpowiedzialną za całą piłkarską drużynę. Umiejętności, jakie do tej pory zyskałeś podczas bycia menadżerem i piłkarzem biegającym po boisku, będą zatem kluczowe. Masz bowiem zadanie wynieść swoją piłkarską drużynę na piedestał. Sama rozgrywka robi naprawdę duże wrażenie.

Stwórz swoją drużynę i poprowadź ją ku chwale

Twoja przygoda w klubie zaczyna się od trzeciej ligi. Musisz tak poprowadzić swoją drużynę, aby uzyskać promocję do najwyższej klasy, wygrać Elite League oraz zdobyć upragniony puchar.

Po otrzymaniu specjalnego powitania przez Prezydenta klubu, otrzymasz cele do osiągnięcia na najbliższy sezon. Dostaniesz zapewnienie podwyżki, jeśli je zrealizujesz. Następnie musisz się skupić na zapoznaniu ze składem i wybraniu kapitana. Możesz kogoś kupić (z innego klubu lub na zasadzie wolnego transferu) spośród dostępnych na rynku zawodników. Bierzesz na siebie także odpowiedzialność za ustalenie odpowiedniego treningu dla każdego piłkarza, aby jak najlepiej rozwinąć jego talent.

Jako dobry menadżer musisz rozsądnie prowadzić klub pod względem ekonomicznym. Początkowo dostaniesz ograniczony budżet na wydatki. Jednak jeśli będziesz mieć dobre wyniki i osiągniesz jakieś sukcesy, suma ta może zostać zwiększona. Możesz również skorzystać z zakupów w aplikacji, aby powiększyć swój wirtualny budżet. Pieniądze te warto wydać na rynku transferowym oraz przeznaczyć na rozbudowę stadionu (co wygeneruje dodatkowe przychody).

Interfejs Dream League Soccer jest dobrze poukładany i nawet nowicjusz odnajdzie się z łatwością w gąszczu opcji.

Wciągająca rozgrywka

Zanim rozpocznie się mecz, musisz też wybrać podstawową 11 piłkarzy, którzy wybiegną na boisko, oraz wybrać dla nich odpowiednie ustawienie. Możesz się zdecydować jakikolwiek schemat, który będzie dla ciebie najlepszy. Dodatkowo zdecydujesz, w jakim stylu zagra twoja drużyna. Czy będzie to defensywne lub bardziej ofensywne ustawienie, a może raczej bardziej zbilansowane.

Czas, w którym wejdziesz w końcu na boisko w Dream League Soccer, to najlepszy z możliwych momentów. Wirtualny joypad jest dobrze wykalibrowany, tak iż piłkarzami steruje się bardzo dobrze, co pozwoli ci na wykonanie odpowiednich zwodów oraz sztuczek.

Animacje są płynne i zrobione z wysoką dbałością. Również pod względem zużycia CPU jak i jakości sztucznej inteligencji piłkarzy, widać, że wszystko zostało umiejętnie przemyślane i dopracowane.

Dla tych, którzy chcą się jednak lepiej zapoznać ze sterowaniem, Dream League Soccer oferuje tryb treningu wraz z licznymi samouczkami i możliwościami przećwiczenia rzutów karnych, wolnych, rożnych i wielu innych zagrań.

Świetna stadionowa atmosfera

Dream League Soccer posiada czytelne grafiki i dobrze odwzorowane postacie piłkarzy. W grze dopatrzysz się nawet deszczu, jednak nie wpływa on niestety na grę piłkarzy ani na zachowanie piłki.

Powtórki są bardzo przekonywające, tak jak animacje ukazujące celebrowanie bramki. Są one prezentowane tylko w niektórych momentach meczu.

Niestety efekty dźwiękowe oraz odgłosy, jakie wykonuje publiczność w celu budowania atmosfery, są słabe. Na plus można zaliczyć jedynie angielski komentarz, który jest dobrej jakości, chociaż w pewnych momentach wydaje się być niedopasowany.

Alternatywa dla FIFY?

Dream League Soccer posiada wszystkie cechy bycia dobrym symulatorem piłkarskim, w niczym nie ustępując uznanemu gigantowi na rynku, czyli FIFIE. Posiada gorsze animacje, jednak płynność i rytm gry są zdecydowanie lepsze.

Tytuł ten przerasta wszelkie oczekiwania na jego temat, dostarczając naprawdę dużo dobrej zabawy. A wszystko to dzięki przykuwającej uwadze rozgrywce, dobrze zbilansowanemu stosunkowi wyzwań i solidnej grze. Dream League Soccer jest również darmowe, więc czego można chcieć więcej?

Dream League Soccer

Download

Dream League Soccer

Opinie użytkowników o Dream League Soccer

Sponsorowany×