Endomondo Sports Tracker

Endomondo Sports Tracker

Trenuj razem z Windows Phone

Zalety

  • Ogromna ilość możliwych ustawień
  • Integracja z Facebookiem i społecznością Endomondo
  • Informacje głosowe w czasie treningu
  • Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Endomondo Sports Tracker na Windows Phone to aplikacja, która przyda się wszystkim osobom uprawiającym sport. Dokonuje różnorodnych pomiarów podczas ćwiczeń i świetnie motywuje do polepszania kondycji. Endomondo sprawi, że po prostu nie będziesz mógł doczekać się kolejnego treningu.

Wykorzystując GPS aplikacja potrafi zmierzyć czas ćwiczeń, przebytą odległość, a także spalone kalorie, prędkość czy tętno serca (wymaga dodatkowego urządzenia). Endomondo zapisuje wszystkie te dane, dzięki czemu łatwo porównasz swoje osiągnięcia na przestrzeni czasu. Program pozwala też wyznaczyć konkretne cele do osiągnięcia, jak na przykład przebycie określonego dystansu podczas biegania.

Aplikacja Endomondo Sports Tracker na Windows Phone świetnie wykorzystuje mapy w telefonie. Możesz zapisać pokonaną trasę, obejrzeć ją później w telefonie, a także pochwalić się przebytym dystansem na przykład na Facebooku.

Niezależnie od tego jak często uprawiasz sport i jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina, Endomondo pozwoli Ci monitorować swoje osiągnięcia i postępy w profesjonalny sposób.

Endomondo Sports Tracker

Download

Endomondo Sports Tracker

Opinie użytkowników o Endomondo Sports Tracker

Sponsorowany×