ePUB Reader for Windows

ePUB Reader for Windows 5.3

Przeglądaj swoją bibliotekę ePUB

Zalety

  • Doskonały do ​​przeglądania eBooków ePUB
  • Dobrze zorganizowany spis treści
  • Bezpłatny tygodniowy okres próbny

Wady

  • Przekonwertowane pliki PDF mają nieznacznie niską jakość

Doskonały
9

ePUB Reader dla Windows to program, który pozwala przeglądać pliki ePUB . Jest to bardzo prosty czytnik, który pozwoli Ci czytać kolekcję cyfrowych książek, dokumentów i komiksów. Zawiera także konwerter do zmiany plików ePUB na PDF. Ta wersja demo ePUB Reader dla Windows działa przez siedem dni i zawiera wszystkie funkcje pełnego programu .

Po otwarciu pliku ePUB strony pojawią się po prawej stronie, a spis treści po lewej stronie. Możesz użyć tej tabeli, aby wybrać określone strony i rozdziały ePUB. Czytnik ePUB dla systemu Windows ma elementy sterujące do powiększania lub pomniejszania nawet do 400%. Zasadniczo czasy ładowania i prędkości przewijania są szybkie , nawet w przypadku dużych dokumentów z setkami stron.

Czytnik ePUB dla Windows "jest bardzo prosty: wystarczy nacisnąć przycisk u góry i wybrać miejsce zapisu przekonwertowanego pliku. Czas konwersji jest szybki , ale jakość gotowego pliku PDF jest nieznacznie niska. Ukończone pliki PDF są często rozmyte lub mają niewielkie postrzępione krawędzie . Szkoda, że ​​nie ma opcji konwersji w wersji próbnej czytnika ePUB dla systemu Windows.

ePUB Reader dla Windows to świetny program do przeglądania plików ePUB. To nie jest tak przydatne jak konwerter plików PDF.

ePUB Reader for Windows

Download

ePUB Reader for Windows 5.3

Opinie użytkowników o ePUB Reader for Windows

Sponsorowany×