Extreme Car Driving Simulator 2

Extreme Car Driving Simulator 2 Varies with device

Darmowa gra jazdy samochodem i grą kaskaderską

Extreme Car Driving Simulator 2 to przede wszystkim jazda po mieście w stylu piaskownicy, ale ta gra zawiera także rampy kaskaderskie i niebezpieczne obszary jazdy, dzięki czemu gra staje się nieco bardziej interesująca.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Efekty poślizgu mają teraz wpływ na pęd
  • Opcje dostosowywania i różne efekty dźwiękowe samochodu

Wady

  • Zbieranie monet to nijaki powód, aby dalej grać
  • Obsługa kontrolera byłaby miła

Extreme Car Driving Simulator 2 to przede wszystkim jazda po mieście w stylu piaskownicy, ale ta gra zawiera także rampy kaskaderskie i niebezpieczne obszary jazdy, dzięki czemu gra staje się nieco bardziej interesująca.

Znacznie lepsze od pierwszej gry

Extreme Car Driving Simulator 2 oferuje mały wybór super samochodów, którymi możesz jeździć po różnych mapach. Istnieją rampy kaskaderskie, przeszkody i tory wyścigowe, które możesz napotkać. Gromadzisz monety, aby kupić różne typy samochodów z różnymi modyfikacjami. Grafika jest nadal prymitywna w porównaniu z innymi grami, które zostały wydane w czasie, kiedy ta gra została wydana, ale grafika jest znacznie lepsza od tej z pierwszej gry. Istnieje również więcej dostosowań i miejsc do odwiedzenia niż pierwsza gra. Fakt, że twórcy gier wspominają GTA (Grand Theft Auto), wydaje się być nieproduktywny, ponieważ gry takie jak GTA oferują takie symulatory jazdy, z wyjątkiem tego, że mają lepszą grafikę, więcej głębi, większe mapy i więcej rzeczy do zrobienia. Jednakże, jeśli użytkownik nie jest uprawniony do korzystania z GTA lub nie może sobie pozwolić na takie gry, jak GTA (lub konsole / komputery PC, na których działa), wówczas Extreme Car Driving Simulator 2 może być znośnym zamiennikiem dla bocznego elementu gry.

Pozostają tylko drobne problemy

Extreme Car Driving Simulator 2 naprawił wiele problemów, które istniały w słabo wyprodukowanej i na wpół ukończonej pierwszej grze, ale nadal pozostaje kilka problemów. Jednym z nich jest to, że gra wciąż blednie w porównaniu z większymi, budżetowymi grami wyścigowymi z tamtej epoki, a po drugie, nadal nie ma sensu grać, niż prowadzić samochód, co jest czymś, co inne gry oferują jako produkt uboczny. raczej niż założenie gry. Jednak, aby dać Extreme Car Driving Simulator 2 zrównoważoną recenzję, można powiedzieć, że w tej grze jest znacznie więcej do zrobienia niż w oryginalnej / pierwszej grze.

Najczęściej pobierane Wyścigi na windows

Extreme Car Driving Simulator 2

Download

Extreme Car Driving Simulator 2 Varies with device

Opinie użytkowników o Extreme Car Driving Simulator 2

Sponsorowany×