Feedly Reader

Feedly Reader 29.0.0

Czytaj i zarządzaj swoimi subskrypcjami w magazynowym stylu

Feedly Reader to darmowa aplikacja na iPhone i iPad, która spełnia rolę czytnika RSS. Dzięki tej aplikacji możesz korzystać z subskrypcji i czytać treści ze swoich ulubionych stron internetowych.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Czytelny wygląd i nawigacja
  • Zarządzanie RSS
  • Możliwość integracji z innymi aplikacjami

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Feedly Reader to darmowa aplikacja na iPhone i iPad, która spełnia rolę czytnika RSS. Dzięki tej aplikacji możesz korzystać z subskrypcji i czytać treści ze swoich ulubionych stron internetowych.

Newsy zawsze pod ręką

Jeżeli korzystasz z RSS i szukasz dobrego narzędzia do ich wyświetlania, to Feedly Reader Cię nie zawiedzie. Aplikacja wyświetla wiadomości z Twoich ulubionych stron internetowych w czytelny i przyjemny dla oka sposób. Feedly oferuje aż 4 sposoby pokazywania wiadomości: w postaci listy, listy ze zdjęciami, rozszerzonych nagłówków czy też w trybie jeden news – jedna strona.

Dużą zaletą Feedly Reader są jej możliwości konfiguracji. Możesz zintegrować z nią wybraną aplikację do czytania na potem, jak chociażby Pocket, połączyć Feedly z Twitterem, czy wybrać ulubioną przeglądarkę. Aplikacja pozwala również zapisywać wybrane wątki na później.

Jednym z najważniejszych elementów Feedly Reader jest zarządzanie subskrypcjami. Aplikacja pobiera listę folderów oraz RSSów z Google Reader i wyświetla je w takim samym porządku, jak w tej usłudze Google. Można nimi oczywiście swobodnie dysponować: przenosić czy usuwać. Dodatkowo, Feedly oferuje własny wybór źródeł do obserwowania w przeróżnych dziedzinach – od wiadomości, przez sport po technologie. Wystarczy wyszukać interesujący nas temat lub wybrać jeden z oferowanych i tematycznie uporządkowanych zestawów subskrypcji.

Prościej się nie da

Feedly Reader posiada bardzo prostą i intuicyjną nawigację. Główny widok wyświetla oczywiście wiadomości z naszych RSSów. Jeżeli chcemy zarządzać naszymi subskrypcjami lub przejść do głównych ustawień aplikacji, wystarczy przesunięciem palca po ekranie wysunąć menu z lewej strony. Z kolei po prawej stronie można wyświetlić menu, w którym znajdziemy wyszukiwarkę oraz propozycje innych serwisów i stron internetowych.

Dopieszczony wygląd

Twórcy Feedly Reader postawili silny nacisk na to, aby aplikacja wizualnie prezentowała się jak najlepiej. Dzięki 4 trybom widoku można samemu zdecydować, w jaki sposób będzie się wyświetlać subskrypcje. Zarówno główny widok, jak i oba menu są dopracowane graficznie i czytelne w odbiorze. Aplikacja działa płynnie i dość szybko.

Godny następca Google Reader

Feedly Reader na iPhone i iPad to aplikacja, którą można polecić każdemu, kto korzysta z RSSów do przeglądania i gromadzenia wiadomości. Ma czytelny i miły dla oka wygląd, sporo dodatkowych funkcji dzielenia się treściami czy zarządzania subskrypcjami. Bez wątpienia warto ją wypróbować.

Feedly Reader

Download

Feedly Reader 29.0.0

Opinie użytkowników o Feedly Reader

Sponsorowany×