FlightRadar24

FlightRadar24

Obserwuj kursujące samoloty pasażerskie w czasie rzeczywistym

Zalety

  • Możliwość śledzenia jednego, wybranego lotu
  • Stale uaktualniana pozycja samolotów
  • Wygodna mapa

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Flightradar24 to strona internetowa, dzięki której można śledzić aktualny ruch lotniczy na świecie. Serwis pozwala zobaczyć na mapie wszystkie trwające w danej chwili loty oraz dowiedzieć się szczegółowych informacji na temat każdego samolotu.

Używając Flighradar24 łatwo sprawdzisz jakie samoloty przelatują w Twojej okolicy. Jeśli widzisz jakiś akurat na horyzoncie i zastanawiasz się, dokąd leci, możesz sprawdzić to używając Flightradar24.

Serwis podaje zarówno trasę wybranego samolotu, jak również jego prędkość, aktualną wysokość, model maszyny oraz inne szczegółowe informacje. Można nawet zobaczyć zdjęcie samolotu ukazujące dokładnie ten egzemplarz, który obserwujesz.

Flightradar24 uzyskuje informacje ze specjalnych nadajników znajdujących się w samolotach pasażerskich. Dzięki temu ukazywane na mapie dane odzwierciedlają rzeczywistość i możesz na bieżąco śledzić przebieg każdego lotu.

Wszyscy miłośnicy lotnictwa na pewno będą zachwyceni Flighradar24. Ale strona przypadnie do gustu także tym, którzy po prostu lubią od czasu do czasu popatrzeć w niebo i rozmarzyć się o podróżach.

Jeśli chciałbyś korzystać z Flightradar24 z dala od komputera, możesz pobrać aplikację Flightradar24 na Android.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na web-apps

Więcej
FlightRadar24

Wypróbuj

FlightRadar24

Opinie użytkowników o FlightRadar24

Sponsorowany×