ForkLift

ForkLift 2.5.4

Przyjazny program do zarządzania plikami

Zalety

  • Widok w dwóch panelach
  • Możliwość zmiany wielu plików na raz
  • Wiele użytecznych opcji

Wady

  • Brak

Doskonały
9

ForkLift to doskonały program do zarządzania plikami na serwerach FTP oraz zawartością lokalnych dysków twardych. Dzięki wygodnemu interfejsowi jego obsługa jest bardzo intuicyjna.

Inspiracji twórców ForkLift należy szukać w kultowym Norton Commander i jego następcy Total Commander. Sposób zarządzania plikami za pomocą dwóch okien pokazujących zawartość danego folderu jest przez wielu uważana za najbardziej efektywny. Program kultywuje tą zasadę i właśnie w taki sposób prezentuje zawartość wyświetlanych dysków. Dzięki temu modyfikowanie ich zawartości i wzajemne przenoszenie plików jest dziecinnie proste.

ForkLift pozwala na zarządzanie plikami na serwerach zdalnych, przeglądanie zawartości telefonów i urządzeń przenośnych. Używa do tego celu technologii takich jak: FTP, SFTP, WebDav i Bluetooth. Dzięki programowi możemy publikować strony internetowe i korzystać z usługi Amazon S3. ForkLift umożliwia operacje na grupach plików, co znacząco przyspiesza pracę.

ForkLift jest kompletnym menadżerem plików. Praktycznie eliminuje konieczność korzystania z jakiegokolwiek innego programu do zarządzania zawartością dysku twardego.

ForkLift

Download

ForkLift 2.5.4

Opinie użytkowników o ForkLift

Sponsorowany×