Google+

Google+ (Google Plus)

Facebook od Google w telefonie Android

Zalety

  • Szybki dostęp do najnowszych wiadomości i kręgów znajomych
  • Funkcjonalny widget
  • Powiadomienia o aktywności znajomych
  • Publikowanie wiadomości, zdjeć i naszej lokalizacji
  • Grupowy czat

Wady

  • Brak głównego menu opcji

Bardzo dobry
8

Google+, nazywane również Google Plus, to aplikacja na telefony z systemem Android umożliwiająca dostęp do serwisu społecznościowego Google+. Jeśli chcesz mieć dostęp do wszystkich kręgów znajomych i otrzymywać powiadomienia o ich aktywności prosto na komórkę, pobierz Google+ na Android.

Google Plus to odpowiedź Google na popularność Facebooka. Stworzono serwis, który ma połączyć różne usługi Google w jedną, ale za to polaną społecznościowym sosem. Chcesz wiedzieć więcej o Google+? Przeczytaj naszą recenzję Google+.

Sama aplikacja Google+ na Android przynosi nam dostęp do najważniejszych funkcji serwisu w wygodnej formie. Z głównego ekranu mamy skróty do najnowszych wiadomości, zdjęć, kręgów znajomych, grupowego czatu oraz powiadomień. Możemy nie tylko czytać co piszą nasi znajomi, ale również opublikować wiadomość, podzielić się zdjęciem lub pochwalić się gdzie teraz jesteśmy, korzystając z geolokalizacji.

Jeśli daliśmy się przekonać o wyższości Google+ nad Facebookiem, to aplikacja Google Plus na Android bardzo nam się przyda. Jeśli nadal jesteśmy niezdecydowani, to nie przechyli ona szali zwycięstwa na korzyść Google Plus. Aplikacja jest wykonana poprawnie, ale niczym nie zachwyca.

Google+

Download

Google+ (Google Plus)

Opinie użytkowników o Google+

Sponsorowany×