Icy Tower

Icy Tower 1.5.1.1

Icy Tower - pobierz i skacz lepiej niż Kozakiewicz

Zalety

  • Wciągająca
  • Od początku wszystko jasne

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Icy Tower to gra zręcznościowa polegająca na wspinaniu się na szczyt wieży. Należy przeskakiwać po prowadzących w górę kolejnych platformach. Icy Tower doskonale nadaje się na chwilę relaksu, anawet dłuższą rozgrywkę.

W Icy Tower wcielasz się w człowieczka o imieniu Harold. Jest on bardzo skoczny, bez problemu przedostaje się na coraz wyższe platformy. Po chwili zabawy w Icy Tower odkryjesz, że Harold prawdopodobnie mógłby zostać konkurentem dla Kozakiewicza. Przy odpowiednim sterowaniu, może pokonać nawet kilka platform za jednym zamachem. Za takie skoki w Icy Tower przyznawane są duże ilości punktów.

Nie ma jednak lekko. Ekran gry Icy Tower coraz szybciej przesuwa się w górę. Jeśli znajdziesz się poza nim, przegrywasz. W Icy Tower niektóre platformy są śliskie, a zegar bezlitośnie odlicza czas przewidziany na każdy poziom.

Skakanie po platformach pod presją czasu, okraszone lekko skreczującą muzyką i główny bohater przywodzący na myśli świat deskorolkę, to główne zalety tej gry. Pobierz Icy Tower, zagraj i sprawdź, dlaczego to najpopularniejsza gra zręcznościowa na lekcjach informatyki.

Icy Tower

Download

Icy Tower 1.5.1.1

Opinie użytkowników o Icy Tower

Sponsorowany×