IKEA Home Kitchen Planner

IKEA Home Kitchen Planner 1.9.4

Zobacz swoją nową kuchnię na ekranie, zanim ją kupisz w IKEA

Zalety

  • Całkowicie konfigurowalna kuchnia
  • Tworzy budżet z rzeczywistymi cenami

Wady

  • Złe renderowanie 3D
  • Meble o niskiej szczegółowości

Dobry
7

Wszyscy fani IKEA, tacy jak Ty i ja, z zapałem czytają strony nowego katalogu IKEA 2008. Ale czy wiesz, że jest zestaw oprogramowania IKEA, który pomoże ci w odświeżeniu domu?

Jednym z tych narzędzi jest Home Planner Kuchenny IKEA, który został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci w zapewnieniu tego obszaru Twojego domu. Obejmuje on kompletną sekcję sypialni kuchennych w katalogu IKEA i pozwala zaplanować nową dekorację kuchni bez przenoszenia niczego o jeden cal.

Home Kitchen Planner oferuje bardzo prosty interfejs, w którym można stworzyć plan kuchni, wybrać nowe meble, a nawet zobaczyć, jak wszystko wygląda w trójwymiarowym obrazie. Program generuje również przybliżony budżet i umożliwia przesyłanie danych do serwera IKEA, dzięki czemu są one gotowe do użycia podczas wizyty w lokalnym sklepie w celu zakupu mebli.

Z drugiej strony byłem rozczarowany ogólnym wrażeniem programu: interfejs wygląda nudno, meble są słabo narysowane, a renderowanie 3D jest niezgrabne. Wydaje mi się, że rozwój oprogramowania nie jest mocną stroną IKEA.

IKEA Home Kitchen Planner to tani i skuteczny sposób sprawdzenia, jak będzie wyglądać Twoja nowa kuchnia IKEA, zanim zaczniesz coś kupować.

Najczęściej pobierane Grafika i projektowanie na windows

Więcej
IKEA Home Kitchen Planner

Download

IKEA Home Kitchen Planner 1.9.4

Opinie użytkowników o IKEA Home Kitchen Planner

Sponsorowany×