Imagine Picture Viewer

Imagine Picture Viewer 2.2.4

Szybka, lekka przeglądarka zdjęć i edytor

Zalety

  • Działa podobnie jak domyślna przeglądarka fotografii systemu Windows
  • Światło na zasoby
  • Obejmuje podstawowe narzędzia do edycji
  • Umożliwia udostępnianie zdjęć w Internecie

Wady

  • Czasami jest nieco powolny
  • Ograniczone narzędzie Cofnij

Bardzo dobry
8

Imagine Picture Viewer to lekka alternatywa dla domyślnej przeglądarki obrazów w systemie Windows, która dodaje kilka podstawowych narzędzi do edycji.

Z Imagine Picture Viewer można przeglądać obrazy na komputerze bez nadmiaru większych pakietów graficznych. Program zawiera także zestaw narzędzi do wykonywania podstawowych zadań edycyjnych, takich jak zmiana rozmiaru, kadrowanie, regulacja jasności i kontrastu, przewracanie i obracanie.

Przeglądarka zdjęć Imagine zawiera również kilka prostych efektów, aby nadać zdjęciu oryginalny wygląd. Możesz zmienić wybrany obraz na czarno-biały, zastosować odcień sepii, a nawet sprawić, by wyglądał jak obraz olejny. Po zakończeniu edycji obrazu możesz go udostępnić w programie Flickr, Picasa, Twitpic i ImageShack.

Powiedział, że powinieneś wziąć pod uwagę, że Imagine Picture Viewer ma pewne ograniczenia: pozwala tylko cofnąć ostatnią akcję i jest nieco powolny podczas edycji dużych obrazów - ale i tak jest lepszy niż domyślna przeglądarka Windows.

Z Imagine Picture Viewer masz nie tylko lekką przeglądarkę do zdjęć, ale także poręczną aplikację do wykonywania podstawowych zadań edycji zdjęć

Imagine Picture Viewer obsługuje następujące formaty

JPEG, BMP, PNG, GIF

Imagine Picture Viewer

Download

Imagine Picture Viewer 2.2.4

Opinie użytkowników o Imagine Picture Viewer

Sponsorowany×