Iminent

Iminent 5.43.11

Animowane emotikony dla Windows Live Messenger i Yahoo! Messenger

Zalety

  • Obszerne zestawy emotikonek i awatarów
  • Integracja z komunikatorem
  • Animowane powiadomienia

Wady

  • Mała przydatność

Bardzo dobry
8

UWAGA! Microsoft zastępuje Windows Live Messenger programem Skype. Wszystkie Twoje kontakty będą przeniesione automatycznie. Zobacz nasz poradnik jak zamienić Messengera na Skype lub wypróbować alternatywne programy.

Iminent to darmowy program, który wniesie trochę życia do oklepanych emotikonek Windows Live Messenger lub Yahoo! Messenger. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli znudziły Cię standardowe uśmiechnięte buźki dostępne w tych komunikatorach.

Iminent integruje się z komunikatorami Windows Live Messenger lub Yahoo! Messenger i dodaje do Twoich rozmów na czacie nowe emotikonki, animowane awatary i komiksowe dymki. Dodatek wyświetlany jest obok okna czatu, a jego zawartość - nowe emotikonki podzielono na sekcje tematyczne: miłosne, przyjacielskie, obraźliwe, żartobliwe, oraz wiele innych. Nie zabrakło też treści seksistowskich - na przykład kobiet w bikini myjących ekran komputera.

Twoi rozmówcy nie muszą instalować Iminent, aby zobaczyć nowe emotikony. Dodatek finansowany jest za pomocą reklam, którą zmuszeni jesteśmy oglądać pod oknem czatu. Jeśli zdecydujesz się zainstalować oferowane paski w przeglądarce, zyskasz możliwość dodawania emotikonek w poczcie GMail oraz w serwisie Facebook.

Darmowy Iminent dodaje nowe emotikonki, animowane awatary i śmieszne dymki do Twoich rozmów tekstowych w Windows Live Messenger lub Yahoo! Messenger. Nowe elementy graficzne są dopracowane graficznie i zawierają dużo humoru.

Iminent obsługuje następujące formaty

Iminent is compatible with: Facebook, Twitter, Youtube, Hi5, Windows Live Messenger, AIM, Gtalk, Gmail, Yahoo!, AOL and Hotmail.

Iminent

Download

Iminent 5.43.11

Opinie użytkowników o Iminent

Sponsorowany×