Infected

Infected 1.0.1

Wciągająca taktyczna gra akcji na Android

Zalety

  • Oryginalna taktyczna gra akcji na Android
  • Wiele możliwości ulepszania naszej drużyny
  • Widok z lotu ptaka

Wady

  • Znowu te zombie

Bardzo dobry
8

Infected to darmowa gra na Android. Bronimy w niej bezbronnych mieszkańców przed hordami zombie. Przed każdą misją zabezpieczamy teren ustawiając siły obronne, a następnie reagujemy na zagrożenia, podczas natarcia zombie.

Infected zaskakuje ciekawym podejściem do serii gier o zombie. Gra łączy zalety strategi turowej, taktycznej i gry akcji. Przed każdym kolejnym poziomem mamy trochę czasu na przyjrzenie się mapie. Naszym zadaniem jest ochrona bezbronnych ludzi przed zombie. Stoją oni nieruchomo w pewnych punktach na mapie. Musimy ich zlokalizować oraz ocenić skąd nadciągną zombie. Kiedy już to zrobimy, ustawiamy siły obrony w kluczowych miejscach mapy. Na początku gry są to zwykli policjanci. Wraz z postępem w grze będziemy mogli zatrudnić gliniarzy z lepszym uzbrojeniem.

Infected oferuje tryb kampanii, szybką rozgrywkę w trybie survival oraz multiplayer. Ten ostatni odblokujemy po przejściu pierwszej części kampanii. Gra oferuje ogromne możliwości rozwoju naszego arsenału broni i postaci. Przyjdzie nam się bronić przed różnego rodzaju zmutowanymi zombie. Każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Trzeba wystawić takich obrońców, którzy wykorzystają ich słabości. W akcje desperacji podczas ataku przeważających sił wroga możemy wysadzić zaparkowane w pobliżu samochody.

Infected to bardzo ciekawa gra akcji z elementami taktyki na Android. Spodoba się tym, którzy lubią też trochę pomyśleć. Gra jest darmowa, ale co jakiś czas będzie zachęcała nas do kupna dodatkowego wyposażenia lub odblokowania silniejszych obrońców. Nie musimy jednak nic kupować, jeśli tego nie chcemy i nadal dobrze się bawić.

Najczęściej pobierane Akcji na android

Opinie użytkowników o Infected

Sponsorowany×