isoHunt

isoHunt

Wyszukaj pliki BitTorrent

Zalety

  • Ogromna baza danych
  • Opinie użytkowników na temat każdego pliku

Wady

  • Interfejs jest nieaktualny

Niezły
6

isoHunt to wyszukiwarka do wyszukiwania plików BitTorrent, które są w pełni skategoryzowane, dzięki czemu można łatwo znaleźć to, czego szukasz.

Wraz z BTJunkie, isoHunt jest jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek dla plików torrent. Projekt nie jest niewiarygodny - najlepiej można go opisać jako funkcjonalny. Możesz dodać kategorię do dowolnego wyszukiwanego hasła, dzięki czemu pliki łatwiej znaleźć, ale nie są tak przyjazne dla użytkownika jak BTJunkie, a wyniki wyszukiwania są trudniejsze do modyfikacji w isoHunt. Istnieje jednak nowa, łatwa karta do przeglądania nowych torrentów i możesz filtrować je według wieku.

Podobnie jak wiele podobnych aplikacji internetowych. Największym problemem isoHunt jest to, że nie filtruje materiałów chronionych prawami autorskimi. Użytkownicy muszą używać swojej dyskrecji podczas pobierania plików torrent. Pliki Torrent wymagają aplikacji takiej jak Transmission lub uTorrent zarządzać pobieraniem.

isoHunt to skuteczna wyszukiwarka torrentowa, choć wygląda na przestarzałą i potrzebuje pewnej optymalizacji użyteczności.

Najczęściej pobierane Wyszukiwanie na web-apps

Więcej
isoHunt

Wypróbuj

isoHunt

Opinie użytkowników o isoHunt

Sponsorowany×