JustLooking

JustLooking 1.0.1

Godny następca Podglądu

Zalety

  • Intuicyjna obsługa
  • Szybkość działania

Wady

  • Małe możliwości edycyjne

Doskonały
9

Darmowy JustLooking rozkłada na łopatki systemowy Podgląd w kategorii przeglądarek obrazów. Umarł król! Niech żyje król!

JustLooking to mała aplikacja umożliwiająca szybkie oraz wygodne przeglądanie zdjęć i obrazków. O ile JustLooking zdecydowanie nie jest następcą iPhoto, z powodzeniem może on przejąć rolę podstawowej przeglądarki naszych GIF-ów i JPG-ów.

Niewielka ilość funkcji oferowanych przez JustLooking leży u podstaw sukcesu tego szybkiego i niezwykle estetycznego programu. Wraz z pozostałymi redaktorami szczególnie doceniamy możliwość przeglądania zdjęcia po zdjęciu w naszych folderach z poziomu 

głównego okna JustLooking. Funkcji tej bardzo brakowało nam w Podglądzie. Podkreślić należy także niespotykaną intuicyjność obsługi ocenianego programu.

Twórcy tej przeglądarki obrazów praktycznie udało się uniknąć błędów. Niektórym osobom brakować może bardziej zaawansowanych możliwości edycyjnych. Sądzę jednak, że autor nie chciał tworzyć zaawansowanego edytora grafiki, a jedynie bardzo proste narzędzie, co mu się z resztą udało.

Justlooking już na stałe zawita w moim doku. Ściągnij ten darmowy program, jeśli standardowy Podgląd nie spełnia Twoich oczekiwań.

Najczęściej pobierane Fotografia na mac

Więcej
JustLooking

Download

JustLooking 1.0.1

Opinie użytkowników o JustLooking

Sponsorowany×