Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus 19.0.0.1088

Kaspersky Antivirus 2015 – podrasowany antyvirus

Kaspersky Anti-Virus 2015 to najnowsza odsłona znanego programu antywirusowego. Dobry silnik, nowy design, poprawiona użyteczność i lepsza ochrona przed zagrożeniami czyhającymi w sieci.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Usprawniony interfejs
 • Potężny silnik
 • Funkcja cofnięcia
 • Poprawiona wydajność
 • Doskonałe możliwości konfiguracji

Wady

 • Długa instalacja
 • Zużycie zasobów
 • Mało innowacji

Bardzo dobry
8

Kaspersky Anti-Virus 2015 to najnowsza odsłona znanego programu antywirusowego. Dobry silnik, nowy design, poprawiona użyteczność i lepsza ochrona przed zagrożeniami czyhającymi w sieci.

Twój komputer to twoja twierdza

Kaspersky Anti-Virus 2015 wykrywa, usuwa i blokuje wirusy, robaki, trojany, spyware, keyloggery, rootkity i inne rodzaje złośliwego oprogramowania.

Ochrona w czasie rzeczywistym jest doskonała. Pliki, ruch w sieci i wiadomości e-mail są skutecznie filtrowane. Program posiada ponadto moduł antyphishingowy, który potrafi wykryć i zablokować linki prowadzące do zainfekowanych stron.

Kaspersky Anti-Virus 2015 posiada mechanizm obronny, który blokuje pliki wykazujące nienormalne zachowanie. Jest to użyteczne w przypadku potencjalnego złośliwego oprogramowania, którego sygnatura jeszcze nie znajduje się w bazie. Dodatkowo nowa wersja Kaspersky Anti-Virus 2015 zapewnie dodatkową ochronę przed ransomware.

Sekcja Tools nowego Kaspersky Anti-Virus 2015 zawiera podstawowe narzędzia do zapewnienia bezpieczeństwa komputera:

Skanowanie luk: rozpoznaje błędy i luki w zabezpieczeniach systemu i zainstalowanych zewnętrznych aplikacji. Pozwala natychmiastowo rozwiązywać znalezione problemy.

Kaspersky Rescue Disk: tworzenie bootowalnej płyty CD lub pamięci USB.

Windows Troubleshooting: analizuje system i naprawia błędy spowodowane przez niektóre złośliwe oprogramowanie.

Privacy Cleaner: usuwa niepotrzebne pliki systemowe (ciasteczka, pliki tymczasowe, logi itd.).

Browser Configuration: analizuje ustawienia Internet Explorera i podpowiada, jak je zoptymalizować pod kątem bezpieczeństwa (narzędzie nie jest kompatybilne z innymi przeglądarkami).

Cloud Protection: zapewnia natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami oraz informacje o reputacji odwiedzanych stron.

Wreszcie Kaspersky Anti-Virus 2015 wprowadza nową funkcję, która może automatycznie zaktualizować go do najnowszej dostępnej wersji.

Nowy design

Kaspersky otrzymał nowy wygląd ograniczający się do tego, co niezbędne. Dzięki temu nowy interfejs jest czytelniejszy i bardziej użyteczny.

Ekran główny pokazuje status ochrony komputera i zapewnia łatwy dostęp do głównych funkcji: skanowania, aktualizacji, raportów oraz wirtualnej klawiatury. Dostęp do dodatkowych narzędzi możemy uzyskać, naciskając przycisk Show Additional Tools.

Domyślne ustawienia Kaspersky Anti-Virus 2015 są dobre dla większości osób. Zaawansowani użytkownicy mogą skonfigurować program poprzez menu ustawień (niestety dość słabo widoczne w interfejsie).

Dobry i solidny antywirus, mimo niewielu nowości

Kaspersky Anti-Virus 2015 jest jednym z najpopularniejszych programów antywirusowych na rynku. Silnik skanowania antywirusowego należy do najlepszych, a nowy design poprawia użyteczność programu.

Jeśli chodzi o funkcje, to nie ma wielu nowości w wersji 2015, ale poprawiono już obecne narzędzia oraz wydajność programu.

Kaspersky Anti-Virus 2015 zużywa mniej zasobów systemowych niż poprzednia wersja, ale wciąż nie są to małe ilości. Jest to to doskonały antywirus, ale lepiej go używać na komputerach z mocnymi podzespołami.

Kaspersky Anti-Virus

Download

Kaspersky Anti-Virus 19.0.0.1088

Opinie użytkowników o Kaspersky Anti-Virus

 • według Anonymous

  Zamula system.....
  Potwornie spowalnia uruchamianie aplikacji i powoduje błędy w pracy Thunderbirda . Czasy uru...   Więcej

Sponsorowany×