Lektury

Lektury na Windows Phone

Streszczenia lektur szkolnych w darmowej aplikacji na Windows Phone

Zalety

  • Prostota i użyteczność
  • Dostęp do streszczeń offline
  • Dodatkowe informacje o książce i bohaterach

Wady

  • Mały wybór lektur szkolnych
  • Różny poziom przygotowanych streszczeń

Bardzo dobry
8

Lektury to darmowa aplikacja na telefony Windows Phone. Przyda się szczególnie uczniom. Lektury szkole warto czytać w oryginale, ale kiedy w natłoku zajęć nie wyrobiliśmy się z materiałem, można zerknąć i na streszczenie.

Lektury to aplikacja, która prezentuje streszczenia najpopularniejszych lektur szkolnych. Tylko tyle i aż tyle. Aplikacja wygląda bardzo prosto. Ekran główny zawiera cztery okienka, ale korzystać będziemy tylko z jednego - Lektury. Tutaj znajdziemy dostępne w aplikacji streszczenia lektur.

Niestety lista dostępnych lektur szkolnych nie pokrywa całego materiału szkolnego. Miejmy nadzieję, że aplikacja będzie sukcesywnie aktualizowana w nowe pozycje. Nie każde dzieło literackie streszczone jest w tak samo dokładnie.

Aplikacja Lektury na Windows Phone zawiera też dodatkowe materiały takie jak opis postaci, plan wraz z omówieniem oraz podstawowe informacje o danej lekturze szkolnej takie jak czas i miejsce akcji. Aplikacja jest więc czymś więcej niż tylko spisem streszczeń. Zasługuje na miano opracowania.

Jeśli dostęp do streszczeń lektur szkolnych w wersji papierowej lub w komputerze PC nam nie wystarcza, to warto pobrać aplikacje Lektury na Windows Phone. Może zechcemy przygotować się do lekcji akurat w autobusie?

Lektury

Download

Lektury na Windows Phone

Opinie użytkowników o Lektury

Sponsorowany×