LINE

LINE

Zwariowany japoński komunikator na Android i dobra alternatywa dla WhatsApp

LINE to darmowa aplikacja na Android, która pozwoli Ci czatować, dzwonić i wysyłać zdjęcia ze swojego telefonu lub tabletu. Line jest ciekawą alternatywą dla WhatsApp, Skype czy Viber.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra jakość dzwonienia
  • Duże czaty grupowe
  • Timeline - oś czasu

Wady

  • Brak wideo-rozmów

Bardzo dobry
8

LINE to darmowa aplikacja na Android, która pozwoli Ci czatować, dzwonić i wysyłać zdjęcia ze swojego telefonu lub tabletu. Line jest ciekawą alternatywą dla WhatsApp, Skype czy Viber.

Najważniejsze funkcje

LINE oferuje wiele użytecznych opcji, dzięki którym swobodnie będziesz mógł komunikować się ze swoimi znajomymi. Aplikacja pozwala na wykonywanie darmowych połączeń do innych użytkowników LINE. Rejestracja w usłudze wymaga wprawdzie podania numeru telefonu, ale dzięki temu zyskujesz dostęp do pełnych możliwości aplikacji.

Funkcja dzwonienia w LINE działa całkiem nieźle, choć nie ma niestety możliwości wideo-rozmów. Również wysyłanie wiadomości tekstowych jest szybkie, a aplikacja oferuje sporą liczbę emotikonów oraz naklejek. Dużą zaletą LINE jest również to, iż aplikacja posiada swoją wersję Line na Windows PC.

LINE to również swoisty Timeline. Możesz tworzyć posty i dzielić się z nimi ze swoimi wszystkimi znajomymi oraz widzieć wpisy, które oni dodają. Aplikacja oferuje możliwość ustawienia, którzy z Twoich znajomych będą widzieć Twoje wpisy.

Nawigacja

Nawigacja po LINE nie jest trudna. Układ funkcji jest bardzo prosty i łatwo dostępny. Dzięki temu korzystanie z LINE jest szybkie i łatwe.

Wygląd i działanie

Również wygląd LINE jest dopracowany graficznie. Zdjęcia ładują się w dużych rozmiarach, można też wybierać tła dla czatu. Aplikacja działa całkiem szybko i płynnie.

Opinia

LINE to dobrze przygotowany komunikator. Nie tylko pozwala na czatowanie, ale również na dzwonienie do innych użytkowników czy tworzenie własnej osi czasu. LINE to interesująca alternatywa dla innych popularnych aplikacji tego typu. Jeżeli szukacie nowego komunikatora, to LINE wart jest wypróbowania.

Opinie użytkowników o LINE

Sponsorowany×