Logitech Webcam Software

Logitech Webcam Software 2.80

Sterowniki do kamer internetowych Logitech

Zalety

  • Prosta instalacja z instrukcją krok po kroku
  • Pozwala szybko uruchomić kamerkę
  • Umożliwia zmianę konfiguracji obrazu video

Wady

  • Użycie wideokonferencji wymaga dodatkowego programu

Bardzo dobry
8

Logitech Webcam Software to program znany wcześniej pod nazwą QuickCam. Zawiera on najnowsze sterowniki do kamerek internetowych firmy Logitech. Zamiast tracić czas na szukanie sterowników w internecie, pobierz ten program i kłopot z głowy.

Instalator programu Logitech Webcam Software samodzielnie wykryje kamerę i zainstaluje do niej odpowiednie oprogramowanie. Tak więc łatwo uruchomisz kamerkę nawet, gdy nie znasz jej modelu. Jeśli wolisz, możesz też samodzielnie wybrać interesujące Cię sterowniki.

Logitech Webcam Software zawiera też w sobie prosty program, w którym zaraz po zainstalowaniu sterowników uzyskasz widok ze swojej kamery. Za jego pomocą zmienisz ustawienia obrazu video takie jak jasność, kontrast i intensywność kolorów. Łatwo też dopasujesz głośność dźwięku rejestrowanego przez kamerkę.

Jeśli masz zamiar wykorzystywać kamerę do konferencji video, razem z programem Logitech Webcam Software możesz zainstalować Logitech Vid HD, które pozwoli Ci prowadzić video rozmowy z przyjaciółmi i znajomymi.

Logitech Webcam Software

Download

Logitech Webcam Software 2.80

Opinie użytkowników o Logitech Webcam Software

Sponsorowany×