M4P to MP3 Converter for Mac

M4P to MP3 Converter for Mac 2.1.4

M4P to MP3 Converter to poręczna konwersja M4P do MP3 na Mac ...

Konwersja plików chronionych DRM z iTunes oraz popularnych plików audio do niezabezpieczonych formatów MP3, AAC, M4A itp.

M4P to MP3 Converter dla Maca to w pełni funkcjonalne narzędzie do usuwania zabezpieczeń DRM, które umożliwia łatwe przekonwertowanie jakiejkolwiek zabezpieczonej przez DRM muzyki lub audiobooków z iTunes do niezabezpieczonego formatu MP3, w szybkim tempie konwertuje pliki muzyczne .m4p, .m4a, .aac z iTunes do MP3 zachowując jakość CD - i to legalnie.

Wykonując zaledwie kilka kliknięć myszką możesz cieszyć się całą swoją zabezpieczoną kolekcją muzyki i filmów na tabletach z Androidem, urządzeniach Samsung, telefonach HTC, jakichkolwiek odtwarzaczach MP3 i CD, telefonach komórkowych lub komputerze stacjonarnym - bez żadnych ograniczeń czy zabezpieczeń DRM.

W porównaniu z innymi Konwerterami Muzycznymi, M4P to MP3 Converter dla Maca stanowi jedyne legalne narzędzie do usuwania DRM z plików M4P, M4V, M4A, M4B, AAC, AAX z iTunes. Nie instaluje żadnych wirtualnych napędów, ani nie wymaga jakiegokolwiek dodatkowego sprzętu.

Oferuje 16 razy większą szybkość konwersji o jakiej nie śniłeś.

Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które zakupują swoją muzykę lub audiobooki przez Internet ale mają problemy z ich odtwarzaniem na swoim odtwarzaczu muzycznym.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Więcej
M4P to MP3 Converter for Mac

Download

M4P to MP3 Converter for Mac 2.1.4

Opinie użytkowników o M4P to MP3 Converter for Mac

Sponsorowany×