Mafia 2

Mafia 2 Director's Cut 1.0

Witaj w rodzinie...

Zalety

  • Świetna, ostra grafika
  • Zabawna historia
  • Pełna akcji

Wady

  • Może zamrozić lub przylgnąć do starszych komputerów

Bardzo dobry
8

Mafia 2 to trzecia gra akcji dla użytkowników komputerów Mac, którzy chcą spróbować swoich sił jako wirtualny mobster.

Podobnie jak Mafia 1930, ale o wiele bardziej szczegółowa, Mafia 2 powstała w latach 1940-1950 i opiera się na Empire Bay, która, choć fikcyjna, opiera się na hybrydzie Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, San Francisco, Bostonu i Detroit . Podobnie jak inne gry oparte na rolach, musisz manewrować swoją postacią po mieście, aby wykonać określone zadania. Może to obejmować kradzież samochodów, zbieranie broni palnej i interakcję z innymi komputerowo kontrolowanymi postaciami.

W Mafii 2 jest wiele różnorodności, szczególnie pod względem ilości wyborów, które masz przy wyborze broni. Masz pistolet maszynowy Thompsona i Colta 1911, ale jest też strzelba z pompą Remington 870, pistolet maszynowy MP 40, M3 i wiele innych. Miłośnicy broni palnej z pewnością będą mieli do wyboru wszystkie te bronie i ich wizerunek w Mafii 2.

Dodatkowo możesz wybierać pomiędzy wykonywaniem standardowych akcji i agresywnymi w całej grze Mafia 2. Możesz także chować się za niektórymi obiektami, biegać dla osłony i strzelać jednocześnie do wrogów, co większość użytkowników zobaczy jako całkiem fajną funkcję. Istnieją nawet trzy różne stacje radiowe, które można dostroić podczas gry: Empire Central Radio, Empire Classic Radio i Delta Radio.

Pod względem grafiki, Mafia 2 jest na najwyższym poziomie. Żwawa i ostra, Mafia 2 nie zawiedzie doświadczonych graczy. Jedyną skargą, jaką niektórzy mogą mieć, jest to, że gra może się zawiesić lub opóźnić na starszych komputerach Mac.

Mafia 2 jest koniecznością dla poważnych graczy, którzy pragną epoki II wojny światowej.

Mafia 2

Download

Mafia 2 Director's Cut 1.0

Opinie użytkowników o Mafia 2

Sponsorowany×