Marvel Comics

Marvel Comics 3.6

Znakomita aplikacja dla fanów świata Marvela

Przed Tobą cały świat komiksów Marvela dostępny na wyciągnięcie ręki w jednej aplikacji na iOS-a. Oto Marvel Comics!

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetny sposób czytania komiksów
  • Wspaniałe animacje przejść
  • Dobry darmowy kontent

Wady

  • Nie ma możliwości dzielenia się komiksami
  • Nie można importować plików CBR

Bardzo dobry
8

Przed Tobą cały świat komiksów Marvela dostępny na wyciągnięcie ręki w jednej aplikacji na iOS-a. Oto Marvel Comics!

Wyczuwasz rewelację swoimi pajęczymi zmysłami?

Zanim się jednak zanadto rozochocicie, przypominam, że Marvel Comics to oficjalna aplikacja, co znaczy, że możesz jedynie czytać lub kupić komiksy tego wydawnictwa. Jednak jest to naprawdę świetna rzecz, idealna dla wszystkich fanów superbohaterów.

Marvel Comics jest darmowa i posiada też ciekawy darmowy kontent. Jest to aplikacja zaprojektowana jako portal, na którym kupisz i pobierzesz komiksy. Nie możesz importować plików CBR czy zeskanowanych komiksów – wszystko musi zostać zakupione i pobrane wewnątrz Marvel Comics. To oznacza również, że nie będziesz w stanie dzielić się swoimi komiksami, jak to miało miejsce w dzieciństwie. Jednak ma to swoje zalety – kiedy już przeczytasz komiks, nie musisz się o niego martwić.

Komu potrzebny papier?

Przeglądanie komiksów w aplikacji Marvel Comics jest znakomite! Możesz przebierać między okładkami komiksów w wygodnym widoku, a gdy znajdziesz ten, którego szukasz, jego strony wyświetlą się w trybie pełnoekranowym. Poruszanie się po nich jest bardzo łatwe – wystarczy klasycznie ścisnąć palcami ekran, aby powiększyć widok i swobodnie przemieszczać się po stronie komiksu.

Jednak naprawdę genialnym rozwiązaniem są w Marvel Comics płynne przejścia pomiędzy panelami, które gwarantują wspaniałe doznania związane z czytaniem komiksów. Przesuń palcem od prawej do lewej strony, aby wyizolować i powiększyć pierwszy panel. Przesuń palcem ponownie, aby przejść do kolejnego (lub dalszej części tego samego, jeżeli jest dużych rozmiarów). Przejścia te są bardzo płynne i budują naprawdę świetną atmosferę. Nie jest to co prawda rozwiązanie całkiem nowe, jeśli chodzi o komiksy Marvela, jednak niezwykle cieszy za każdym razem.

Warto jeszcze dodać, że kupowanie komiksów wewnątrz Marvel Comics odbywa się sprawnie i szybko. Można je wyszukiwać w seriach, po tytułach, datach.

Obowiązek dla fanów Marvela

Niektórzy fani nigdy nie czytają komiksów wirtualnie. Jednak tych, którzy się skuszą na taką opcję, aplikacja Marvel Comics na pewno nie rozczaruje.

Najczęściej pobierane Książki na iphone

Więcej
Marvel Comics

Download

Marvel Comics 3.6

Opinie użytkowników o Marvel Comics

Sponsorowany×