MediaFire

MediaFire

Wydajny serwis hostingowy bez czekania i wpisywania kodów

Zalety

  • Pobieranie bez kodów i czekania
  • Możliwe kilka równoczesnych pobierań
  • Wygodny menadżer plików
  • Można używać bez posiadania konta
  • Generuje odnośniki dla Facebook i Tweeter

Wady

  • Konto darmowe nie akceptuje plików zabezpieczonych hasłem
  • Pojemność 200 megabajtów

Doskonały
9

MediaFire to serwis hostingowy oferujący zamieszczanie i pobieranie plików. Aby rozpocząć pobieranie nie trzeba wpisywać kodów, ani czekać tak jak dzieje się to w konkurencyjnych serwisach. Umożliwia kilka pobierań jednocześnie.

Po stworzeniu konta mamy do dyspozycji wygodny i funkcjonalny interfejs. Za jego pomocą można tworzyć foldery, wgrywać do nich pliki, udostępniać je poprzez pocztą elektroniczną lub serwisy typu Facebook, dodawać do nich komentarze i oglądać statystyki pobierania. Poszczególne foldery można przekształcić tak by były dostępne dla użytkowników usługi Dropbox.

MediaFire, w wersji podstawowej (bezpłatnej) oferuje pojemność 200 megabajtów oraz nieograniczoną liczbę pobrań. Wgrywanie i pobieranie plików odbywa się w większości przypadków bardzo szybko, zależy to jednak od obciążenia serwera, na który trafimy. Jeśli przechowujesz i dzielisz się plikami graficznymi, Mediafire oferuje podgląd miniaturek, widok galerii oraz przeglądanie zdjęć w oryginalnym rozmiarze.

Po wykupieniu konta Pro pojemność wzrasta do 2 gigabajtów, znika reklama, dostajemy dostęp do zaawansowanych statystyk oraz możliwość przechowywania spakowanych plików zabezpieczonych hasłem - rzecz niemożliwa w wersji darmowej.

Szybki i łatwy w użyciu Mediafire to jeden z najpopularniejszych serwisów hostingowych. Nie ma w nich uciążliwych ograniczeń stosowanych przez inne tego typu serwisy a każda nowa wersja przynosi ciekawe ulepszenia.

Najczęściej pobierane Kopie zapasowe i przechowywanie w chmurze na web-apps

Więcej
MediaFire

Wypróbuj

MediaFire

Opinie użytkowników o MediaFire

Sponsorowany×