Megaupload

Megaupload

Alternatywy dla Megauploadu

Zalety

  • Możliwość wgrywania kilku plików na raz
  • Automatyczne wiadomości informujące o pobraniu

Wady

  • Zmienna prędkość przy korzystaniu z darmowego konta

Doskonały
9

Serwis Megaupload został zamknięty, istnieje jednak rzesza innych serwisów oferujących podobne funkcjonalności za darmo lub za niewielką opłatą. Zobacz Alternatywy dla Megaupload.

Megaupload to serwis online umożliwiający przechowywanie plików i dzielenie się nimi z innymi. Poza standardowym wgrywaniem i przechowywaniem plików oferuje także dodatkowe opcje.

Megaupload udostępnia kilka typów kont użytkownika. Podstawowa, darmowa opcja obejmuje 2GB miejsca do przechowywania plików, które są kasowane 990 dni po ostatnim pobraniu. Konto Premium daje nieograniczoną pojemność, a opcja Platinum zapewnia dodatkowo, że nasze pliki nie zostaną nigdy skasowane.

Tym co odróżnia Megaupload od konkurencji jest bardzo dobry system zarządzania plikami, odznaczający się bardzo wygodnym i przejrzystym interfejsem. Poza tym serwis oferuje możliwość wgrywania kilku płków jednocześnie oraz publikowania odnośników.

Jeśli szukasz dobrego serwisu do hostowania plików i udostępniania linków, Megaupload to dobry wybór. Posiada o wiele wygodniejszy interfejs niż konkurencja.

Najczęściej pobierane Kopie zapasowe i przechowywanie w chmurze na web-apps

Więcej
Megaupload

Wypróbuj

Megaupload

Opinie użytkowników o Megaupload

Sponsorowany×