MKVToolnix

MKVToolnix 4.6.0

Twórz, modyfikuj i sprawdzaj pliki Matroska (MKV).

Zalety

  • Pozwala modyfikować wiele aspektów plików MKV
  • Prosty interfejs

Wady

  • Brak instrukcji obsługi

Niezły
6

MKVToolnix to darmowe narzędzie do badania, sprawdzania i modyfikowania formatu pliku wideo Matroska.

Matroska jest jednym z najbardziej zaawansowanych formatów kontenerów obsługujących napisy, wiele strumieni audio, menu DVD i więcej bez plików MKV, bez problemu. Inną dużą zaletą Matroski jest to, że oszczędza ona również miejsce na dysku, a mimo to oferuje stosunkowo wysoką jakość obrazu.

MKVToolnix jest bardzo łatwy w użyciu. Może być używany do wyświetlania i dodawania ścieżek dźwiękowych i napisów lub po prostu sprawdzania integralności pliku poprzez jego przeglądanie. Po przejściu do pliku możesz wybrać, które aspekty chcesz zmienić lub zmodyfikować, korzystając z opcji ogólnych ścieżek, opcji specyficznych dla formatu lub dodatkowych opcji w zależności od potrzeb. Aby zmienić elementy, musisz po prostu kliknąć opcję Rozpocznij kodowanie .

Jeśli regularnie korzystasz z formatu MKV Matroska i potrzebujesz zmodyfikować pliki, to MKVToolnix to proste i szybkie narzędzie, które Ci pomoże.

mkvmerge: bug fix: Dołączanie ścieżek, które normalnie byłyby skompresowane (np. z kompresją nagłówków) i wyłączanie kompresji dla tych ścieżek z "--compression TID: none" (lub odpowiednią opcją w mmg) skutkowało drugim i wszystkimi następujące utwory są kompresowane w taki sam sposób.

Zmiany

  • mkvmerge: bug fix: Dołączanie ścieżek, które normalnie byłyby skompresowane (np. z kompresją nagłówków) i wyłączanie kompresji dla tych ścieżek z "--compression TID: none" (lub odpowiednią opcją w mmg) skutkowało drugim i wszystkimi następujące utwory są kompresowane w taki sam sposób.

MKVToolnix obsługuje następujące formaty

Video: 264, AVC, H264, AVI, DRC, MP4, MPG, MPEG, M1V, M2V, EVO, MKV, OGG, MOV, RA, RAM, RMVB, VC1
Audio: AC3, AAC, M4A, MP4, DTS, FLAC, OGG, MP2, MP3, MKA, TTA, WAV, WV
Untertitel: SRT, ASS, SSA, USF, XML, IDX

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

MKVToolnix

Download

MKVToolnix 4.6.0

Opinie użytkowników o MKVToolnix

Sponsorowany×