MobileMe

MobileMe

Synchronizuj się ze światem Apple

Zalety

  • Integracja z programami Apple
  • Synchronizacja wszytskich elementów poprzez Push

Wady

  • Mała ilość dedykowanej przestrzeni dyskowej
  • Przeznaczone główie dla użytkowwników urządzeń Apple

Dobry
7

MobileMe to tak zwana komputerowa chmura, dająca dostęp do poczty kalendarza, przestrzeni dyskowej oraz zdjęć, z dowolnego miejsca. Dodatkowo pozwala na odnalezienie zaginionego iPhone.

MobileMe to serwis magazynujący nasze dane na zdalnych serwerach - w tak zwanej chmurze. Dzięki temu możemy synchronizować informacje pomiędzy kilkoma urządzeniami oraz mieć do nich dostęp przez Internet. Dodatkowo przestrzeń dyskową, dostępną w MobileMe daje się wykorzystywać jako serwer i przypisać do niej adres domeny internetowej. Otrzymujemy także bardzo dobre konto pocztowe w domenie @me.com. Obsługuje ono Push, posiada jednak ograniczenie pojemności, gdyż współdzieli przestrzeń z naszymi plikami.

MobileMe doskonale integruje się z programami Apple. Wsparcie dla tego serwisu posiadają wszystkie najważniejsze elementy pakietu iLife. Dzięki temu korzystając z komputera Mac i konta MobileMe otrzymujemy sporą wygodę i swobodę dostępu do naszych informacji. Niestety w przypadku korzystania z Windows, serwis traci wiele ze swoich walorów i nie wyróżnia się zbytnio na tle konkurencyjnych produktów.

Z serwisu korzysta się bardzo wygodnie, a wszystkie jego funkcje przypominają swoim wyglądem odpowiadając im programy na Mac OS X. Wyjątkową funkcją MobileMe jest Find My iPhone. Pozwala ona zlokalizować powiązany z kontem telefon iPhone, a także wysyłać na niego zdalne powiadomienia i usunąć wszystkie prywatne informacje.

MobileMe to bardzo wygodne narzędzie do synchronizacji naszego cyfrowego świata pomiędzy kilkoma komputerami i innymi urządzeniami Apple. Niestety, docenimy jego największe zalety jedynie posiadając iPhone, lub Maca

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na web-apps

Więcej
MobileMe

Wypróbuj

MobileMe

Opinie użytkowników o MobileMe

Sponsorowany×