Movie Maker & Video Editor : Slideshow Maker Pro

Movie Maker & Video Editor : Slideshow Maker Pro Varies with device

Edytuj i zmieniaj swoje domowe filmy

Movie Maker i Edytor wideo: Slideshow Maker Pro to podstawowy program do edycji filmów, który ma większość narzędzi dostępnych w narzędziu do edytowania wideo YouTube. Deweloperzy prowadzą bezpłatne oferty, ale pełny program kosztuje kilka opłat.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przycinanie i krojenie klatka po klatce
  • Precyzyjna kontrola obwiedni objętości
  • Twoje podglądy są wstępnie załadowane
  • Kontrola jasności, nasycenia i barwy

Wady

  • Takie przejścia wychodziły z pierwszego filmu o Gwiezdnych Wojnach
  • Dodatki graficzne wyglądają tanie i nieprzyjemne
  • Pełne ładowanie oryginału zajmuje bardzo dużo czasu
  • Efekty dźwiękowe są amatorskie

Movie Maker i Edytor wideo: Slideshow Maker Pro to podstawowy program do edycji filmów, który ma większość narzędzi dostępnych w narzędziu do edytowania wideo YouTube. Deweloperzy prowadzą bezpłatne oferty, ale pełny program kosztuje kilka opłat.

Proste narzędzia z rozpoznawalnym interfejsem

Movie Maker i Edytor wideo: Slideshow Maker Pro pozwala na edycję domowych filmów za pomocą szeregu prostych narzędzi i osi czasu klatka po klatce biegnącej wzdłuż dolnej krawędzi. Ten program nie jest przeznaczony do filmów o wysokiej rozdzielczości ani profesjonalnych filmów, ponieważ nie ma funkcji ani mocy do generowania dobrych produkcji. To narzędzie jest przeznaczone dla amatorów, a nie półprofesjonalnych edytorów filmowych. Co dziwne, mógł być postrzegany jako przeźroczysty twórca pokazu slajdów, kiedy został wydany, ale obecnie jego funkcje wyświetlania slajdów są w większości przestarzałe; zwłaszcza w przypadku programów takich jak program PowerPoint, który z nim konkuruje. Jeśli szukasz oprogramowania, które pomoże Ci pisać w swoich filmach, ponieważ nie możesz tego zrobić w YouTube (ponieważ YouTube wyłączył tę funkcję), program ten pozwoli ci, ale większość grafiki tekstowej wygląda bardzo staroświecko (jak grafika z 1996 roku).

Dowiedz się, jak edytować za pomocą tego narzędzia

Movie Maker i Edytor wideo: Slideshow Maker Pro nie jest narzędziem nauczania, ale użycie osi czasu w ramce u dołu ekranu może pomóc początkującym zrozumieć, jak działa edycja klatka po klatce. Jest to krok naprzód od animatora GIF, jeśli chodzi o edycję ramek. Pomimo faktu, że cięcie jest czasochłonne, fakt, że podglądy są wstępnie załadowane, oznacza, że ​​możesz odciąć i sprawdzić od razu przed kontynuowaniem lub naciśnięciem Cofnij. Takie narzędzie pomoże amatorowi uczyć się bardziej efektywnie, zwłaszcza, że ​​amator może od razu zobaczyć rezultaty bez opóźnienia w oczekiwaniu na części filmu do renderowania przed wyświetleniem podglądu.

Najczęściej pobierane Udostępnianie zdjęć i wideo na windows

Movie Maker & Video Editor : Slideshow Maker Pro

Download

Movie Maker & Video Editor : Slideshow Maker Pro Varies with device

Opinie użytkowników o Movie Maker & Video Editor : Slideshow Maker Pro

Sponsorowany×