Mozilla Sunbird

Mozilla Sunbird Beta 1.0

Już nigdy nie zapomnisz o spotkaniu

Zalety

  • Wiele ciekawych dodatków
  • Obsługa kalendarzy w formacie CalDEV
  • Prostota obsługi

Wady

  • Niezbyt atrakcyjny wygląd

Bardzo dobry
8

Mozilla Sunbird to darmowy kalendarz od znanego producenta wolnego oprogramowania. Produkt fundacji Mozilla posiada wszystkie niezbędne opcje, a jego funkcjonalność można rozszerzać za pomocą wielu dodatków.

Mozilla Sunbird to osobisty kalendarz, w którym można zapisywać plan zajęć oraz rzeczy do zrobienia. Posiada on bardzo przejrzysty interfejs, który nie sprawia problemów nawet początkującym użytkownikom. Niestety wygląd programu nie jest zbyt atrakcyjny, za to aplikacja działa bardzo stabilnie i szybko. Obsługuje ona także synchronizację z kalendarzami zdalnymi w formacie CalDEV.

Nasze zajęcia można wyświetlać w widoku, dziennym, tygodniowym i miesięcznym. Dostępne są także przypomnienia o ważnych terminach i wyszukiwarka wydarzeń. Można utworzyć kilka kalendarzy, a wydarzenia dzielić na wiele kategorii. Największą zaletą Mozilla Sunbird jest możliwość rozszerzania jego funkcji poprzez instalowanie dodatków. W ten sposób każdy użytkownik może stworzyć program odpowiadający dokładnie jego potrzebom.

Mozilla Sunbird pomoże Ci się zorganizować i lepiej wykorzystać czas. Dzięki dodatkom można program dostosować idealnie do własnych potrzeb.

Mozilla Sunbird

Download

Mozilla Sunbird Beta 1.0

Opinie użytkowników o Mozilla Sunbird

Sponsorowany×