Google Play Music

Google Play Music

Przesyłaj, przechowuj i słuchaj ulubionych piosenek

Zalety

  • Łatwy w użyciu interfejs
  • Ładne graficzne przedstawienia sztuki albumu
  • Zawiera opcjonalne bezpłatne pakiety piosenek
  • Możliwość pobrania programu do przesyłania muzyki na komputer
  • Błyskawiczne miksy jednym kliknięciem

Wady

  • Nie przesyła już utworzonych list odtwarzania wraz z przesyłaniem
  • Ma problemy z rozpoznawaniem Unicode

Doskonały
9

Muzyka Google Play to wszechstronny odtwarzacz muzyki i aplikacja do przechowywania danych, do której można uzyskać dostęp w praktycznie dowolnym miejscu dzięki połączeniu z Internetem.

Jeśli kiedykolwiek życzysz sobie, abyś mógł przechowywać ulubione piosenki na innych komputerach, dla własnej przyjemności, Muzyka Google Play będzie dobrym dodatkiem do Twojego arsenału aplikacji audio. Ta poręczna usługa pozwoli ci to zrobić i więcej.

Zdeklarowani fani iTunes mogą wyrazić sceptycyzm Muzyki Google Play jako przesadę. Muzyka Google Play to doskonałe uzupełnienie iTunes.

Zamiast kupować muzykę lub oferować sugestie dotyczące utworów, Muzyka Google Play pozwala przesyłać utwory, które już masz, do pamięci w chmurze, dzięki czemu możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu, nawet jeśli nie masz przy sobie odtwarzacza MP3. Użytkownicy mogą nawet pobrać lekki Menedżer muzyki , dzięki któremu przesyłanie utworów będzie jeszcze łatwiejsze (tak, nawet z iTunes!).

Ponadto Muzyka Google Play ma również kilka dodatkowych przydatnych funkcji. Obejmują one możliwość szybkiego tworzenia miksów z muzyki za pomocą jednego kliknięcia, wybierając utwór, który chcesz, aby Muzyka Google Play tworzyła natychmiastową miks, możliwość tworzenia list odtwarzania i opcjonalne bezpłatne pakiety piosenek do przesłania do biblioteki w kilku proste kliknięcia. W ten sposób stanowi doskonały komplement dla dowolnego już zainstalowanego odtwarzacza audio na komputerze .

Muzyka Google Play jest dostępna na Twoim koncie Google, ale Muzyka Google Play jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych.

Wspaniały dodatek do stacjonarnych odtwarzaczy audio, Muzyka Google Play to niezbędny element dla entuzjastów muzyki, którzy chcą mieć dostęp do swojej muzyki praktycznie w dowolnym miejscu.

Google Play Music

Wypróbuj

Google Play Music

Opinie użytkowników o Google Play Music

Sponsorowany×