My Talking Tom

My Talking Tom

Zaopiekuj się gadającym kotem w grze na Windows Phone

Zalety

  • Proste zasady gry
  • Wiele elementów do odblokowania w grze
  • Mnóstwo ubiorów oraz dekoracji pokoju do wyboru
  • Mini gry

Wady

  • Powtarzanie tych samych czynności może szybko się znudzić
  • Nie można nagrywać wyczynów kota

Dobry
7

My Talking Tom to gra, w której naszym zadaniem jest opiekowanie się sympatycznym kotkiem. Karmimy go, głaszczemy, wyprowadzamy do łazienki, kładziemy spać i gramy w gry. Zupełnie tak, jak w innym przeboju - grze Pou i jej odpowiedniku na Windows Phone, grze Mou.

Gadający kot żywy jak nigdy!


My Talking Tom zachowuje te same podstawowe zasady znane z gier Talking Tom Cat (niestety niedostępnych na Windows Phone), ale idzie troszkę dalej, dając nam o wiele więcej rzeczy do robienia. Oczywiście, nadal możemy mówić do sympatycznego kota, a on powtórzy to, co do niego powiedzieliśmy swoim piskliwym głosem. W grze My Talking Tom mamy teraz jednak do czynienia z czymś, co możemy uznać, za "tryb kariery". Bardzo przypomina to grę Pou, czyli takiego wirtualnego tamagochi. Nasz kotek domaga się ciągłej uwagi, musimy grać z nim w gry (na przykład w klon 2048), aby nie czuł się znudzony, karmimy go, aby nie był głodny i kładziemy go spać, aby wypoczął. Do tego możemy w My Talking Tom dekorować jego pokój oraz przebierać jego samego w różne odlotowe stroje. Niestety, nie możemy nagrywać tego co nasz zwierzak wyprawia, a była to bardzo ciekawa opcja w poprzednich grach z gadającym kotem. Za te wszystkie przebieranki płacimy w grze monetami, które zdobywamy w trakcie gry lub możemy od razu kupić pewną ich ilość. Możemy też je zdobyć grając w gry. Opiekując się naszym pupilem w My Talking Tom zbieramy doświadczenie i przechodzimy na kolejne poziomy, dzięki czemu odblokowujemy nowe ubiory i dekoracje w sklepie.

Jak grać w My Talking Tom?


Tak, jak w Pou (i innych grach typu tamagotchi), musimy zaspokajać pewne potrzeby naszego kotka. Na dole ekranu zobaczymy ich graficzne reprezentacje w postaci okrągłych ikonek. Będą one się systematycznie obniżać. Podnosimy ich poziom wykonując jakąś czynność. Jest to bardzo łatwe do opanowania, wystarczy tylko zacząć grać w My Talking Tom. Pierwsza z potrzeb to rozrywka - zaspokajamy ją grając z Tomem w gry. Druga to jedzenie - karmimy naszego kotka przesuwając jedzenie wprost do jego mordki. Trzecia potrzeba to... siku - kotek odczuwa ulgę, kiedy zaprowadzimy go do łazienki. Ostatnią rzeczą o jaką musimy dbać jest zmęczenie - naszego kota musimy położyć spać i zgasić światło. Wszystkie te czynności wykonujemy naciskając odpowiednią ikonę.

Jak wygląda nasz kot w grze?

Grafika i ogólny wygląd My Talking Tom jest bardzo podobny do tej znanej z Talking Tom Cat 2. Nasz kot wygląda bardzo podobnie, może teraz tylko przebierać się w o wiele więcej strojów. Jego głos także pozostał bez zmian. W My Talking Tom nie znajdziemy innych gadających zwierzaków - psa Bena czy gadającego rudego kota.

Warto pobrać My Talking Tom?

Jeśli jesteś fanem serii gier z gadającymi zwierzakami lub gry Pou, to My Talking Tom spodoba Ci się bardzo, ponieważ gra oferuje najlepsze elementy obu serii. Jeśli jednak takie rzeczy już Cię nie bawią, to ciągłe karmienie kota oraz bardzo proste gry mogą szybko Ci się znudzić.

Dodano możliwość nagrania filmu wideo, którym można dzielić się w sieciach społecznościowych. Udostępniono także galerię, w której można oglądać nagrane filmy z Tomem. Nowością jest nowa mini gra polegająca na łączeniu kropek oraz dodanie 10 nowych plansz, co łącznie daje nam już liczbę 100 poziomów!

Zmiany

  • Dodano możliwość nagrania filmu wideo, którym można dzielić się w sieciach społecznościowych. Udostępniono także galerię, w której można oglądać nagrane filmy z Tomem. Nowością jest nowa mini gra polegająca na łączeniu kropek oraz dodanie 10 nowych plansz, co łącznie daje nam już liczbę 100 poziomów!

My Talking Tom

Download

My Talking Tom

Opinie użytkowników o My Talking Tom

Sponsorowany×