Netvibes

Netvibes

TwójPortal.pl

Zalety

  • Ogromne możliwości dostosowywania wyglądu
  • Niezliczona ilość gotowych gadżetów
  • Możliwość tworzenia publicznych tablic z kartami

Wady

  • Ilość dostępnych opcji początkowo może przytłaczać

Niezbędny
10

Netvibes to darmowa strona startowa. Stwórz własny portal internetowy z kawałków stron, które lubisz.

Netvibes daje nam unikalną możliwość zbudowania własnego portalu internetowego. To my decydujemy co znajdzie się na stronie głównej naszego portalu. Możemy dodawać gadżety, które w mniejszym lub większym boksie będą wyświetlać interesujące nas informacje. Mogą to być gadżety z najnowszymi wiadomościami ze sportu, polityki czy technologii. Możemy wybierać z setek gotowych gadżetów z największych mediów polskich i zagranicznych lub dodać kanał RSS ulubionego bloga.

Netvibes nie ogranicza nas do jednej strony startowej. Możemy utworzyć ich wiele. W każdej z nich możemy tworzyć karty z wybranymi przez nas gadżetami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednej karcie mieć podgląd najświeższych wiadomości a w kolejnej podpiąć gadżet sprawdzający naszą skrzynkę pocztową, konto w serwisie Facebook lub pogodę.

Wygląd kart jak i poszczególnych gadżetów możemy w Netvibes łatwo konfigurować. Mamy możliwość zmiany kolorów, tła, ilości wyświetlanych wiadomości, ich układu i wiele, wiele więcej. Netvibes oferuje tak duże bogactwo gadżetów do wyboru oraz możliwości ich dostosowywania, że może to wywołać zawrót głowy. W porównaniu do konkurencyjnego iGoogle, Netvibes wypada o niebo lepiej.

Netvibes to wzorowa strona startowa. Zamiast przedzierać otwierać wiele stron, możemy stworzyć jedną, na której będziemy mieć wszystkie najważniejsze informacje.

Najczęściej pobierane Personalizacja na web-apps

Więcej
Netvibes

Wypróbuj

Netvibes

Opinie użytkowników o Netvibes

Sponsorowany×