NewsBlur

NewsBlur

Czytaj RSS-y online

NewsBlur to darmowy czytnik RSS dostępny online. Jest to ciekawa alternatywa dla Google Reader, który przestał działać 1 lipca 2013 roku.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Filtruje wiadomości zgodnie z Twoimi wskazówkami
  • Pozwala na import źródeł z Google Reader
  • Liczne skróty klawiaturowe
  • Różne rodzaje podglądu wiadomości

Wady

  • Niezbyt czytelna czcionka

Dobry
7

NewsBlur to darmowy czytnik RSS dostępny online. Jest to ciekawa alternatywa dla Google Reader, który przestał działać 1 lipca 2013 roku.

NewsBlur działa w przeglądarce internetowej. Dzięki temu pozwala na dostęp do RSS z dowolnego komputera podłączonego do internetu. Po zalogowaniu się możesz czytać najnowsze wiadomości z ulubionych stron internetowych i sprawnie zarządzać swoimi źródłami.

NewsBlur to czytnik RSS online, który posiada wiele ciekawych opcji. Jego największą zaletą jest możliwość czytania wiadomości w różnej formie graficznej, w zależności od upodobań użytkownika. Możesz więc zobaczyć jedynie nagłówek, samą treść lub też przeczytać daną stronę w oryginale.

Oprócz tego NewsBlur umie filtrować RSS-y w inteligentny sposób, opierając się na polubionych przez Ciebie kategoriach, autorach artykułów, czy tematach.

Interfejs programu NewsBlur może wydać się w pierwszej chwili skomplikowany, ale jest to spowodowane dużą ilością opcji, jakie oferuje program. Razi jednak niezbyt czytelna czcionka użyta w głównym interfejsie programu.

NewsBlur to darmowy, sprawnie i szybko działający czytnik RSS, działający w przeglądarce, który obok Feedly może stać się jednym z głównych następców Google Readera.

Najczęściej pobierane Magazyny i gazety na web-apps

Więcej
NewsBlur

Wypróbuj

NewsBlur

Opinie użytkowników o NewsBlur

Sponsorowany×