Nokia Xpress

Nokia Xpress

Przeglądarka na Nokię, z którą oszczędzisz mnóstwo transferu

Nokia Xpress to przeglądarka na telefony Lumia i Windows Phone, której głównym celem jest jak najmniejsza konsumpcja zasobów, baterii i twojego czasu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Znakomicie działa
  • Tryb Magazine
  • Wyświetlanie stron offline
  • Czytnik RSS
  • Zintegrowany tłumacz

Wady

  • Na niektórych stronach zbyt uproszczony layout
  • Tylko na telefony Lumia

Bardzo dobry
8

Nokia Xpress to przeglądarka na telefony Lumia i Windows Phone, której głównym celem jest jak najmniejsza konsumpcja zasobów, baterii i twojego czasu.

Szybka i zużywa mało zasobów

Według twórców Nokia Xpress pozwala zaoszczędzić do 90% transferu na stronie. Umożliwia to serwer programu, który kompresuje informacje zawarte na każdej stronie, podobnie jak Opera Mini.

Ponadto Nokia Xpress korzysta z funkcji Windows Phone'a, aby zaoferować szybkie zakładki, tryb Magazine do wyświetlania stron w wygodniejszym layoucie oraz zintegrowany czytnik RRS.

Szybkie wyszukiwanie w Bing, zapisywanie stron offline i błyskawiczne tłumaczenie na dziesięć języków to kolejne zalety, które czynią z Nokia Xpress obiecującą przeglądarkę na telefony Lumia.

Minimalistyczna przeglądarka

Przeglądarka Nokia Xpress jest bardzo wygodna w użyciu. Do tego jest minimalistyczna i maksymalnie optymalizuje zużycie danych, aby zaoszczędzić ich tak wiele, jak to tylko możliwe.

Jedynym problemem, na jaki natrafiliśmy podczas testów, były usterki na niektórych stronach – na przykład przycisk Lubię to na Facebooku był niewidoczny. Oprócz tego jest to jednak solidna przeglądarka, bardzo efektywna chociaż bez fajerwerków.

Alternatywa dla Explorera

Brak Firefoxa czy Chrome'a na Windows Phone'a oznacza, że Nokia Xpress może śmiało konkurować z Internet Explorerem. Jest bardzo minimalistyczna, czasami wręcz nazbyt uproszczona, ale znakomicie optymalizuje zużycie danych i baterii.

Opinie użytkowników o Nokia Xpress

Sponsorowany×