Norton AntiVirus

Norton AntiVirus 21.3.0.12

Porządna ochrona przed wirusami

Norton AntiVirus 2014 to jeden z najbardziej znanych programów antywirusowych. Wersja NAV 2014 jest jeszcze bardziej niezawodna i wydajna. Twórcy Norton AntiVirus zoptymalizowali i poprawili wiele funkcji.

Zobacz pełny opis

Zalety

 • Użyteczny i nowoczesny interfejs
 • Potężny silnik skanowania
 • Technologia SONAR
 • Skanuje Facebooka
 • Monitoruje wydajność systemu

Wady

 • Długa instalacja

Doskonały
9

Norton AntiVirus 2014 to jeden z najbardziej znanych programów antywirusowych. Wersja NAV 2014 jest jeszcze bardziej niezawodna i wydajna. Twórcy Norton AntiVirus zoptymalizowali i poprawili wiele funkcji.


Zaawansowana ochrona

Norton AntiVirus 2014 zapewnia pełną ochronę w czasie rzeczywistym przed wirusami, robakami, trojanami, spyware oraz rootkitami. Program ten, to także filtr poczty elektronicznej oraz pakiet bezpieczeństwa podczas korzystania z komunikatorów i przeglądania Internetu.

Norton AntiVirus 2014 jest w stanie również monitorować to co nasi znajomi umieszczają w serwisie Facebook. Coraz więcej bowiem linków z Facebooka prowadzi do złośliwego oprogramowania. Warto się przed nimi chronić.

Technologia SONAR zapewnia aktywną obronę przed nieznanymi zagrożeniami. Norton AntiVirus 2014 pozwala zablokować dostęp do niepewnych stron internetowych, czy pobierania złośliwych plików.

Najnowsza wersja została zintegrowana z programem Norton Power Eraser. Dzięki temu wykrywane jest złośliwe oprogramowanie, które podszywa się pod popularne programy. Ryzyko zainfekowania naszego systemu jest jeszcze mniejsze.

Ciekawą opcją jest Norton InSight, dzięki której możemy się dowiedzieć o zaufanych programach na podstawie opinii użytkowników Norton AntiVirus. Teraz dzięki tej funkcji program wyłącza ze skanowania pewne programy, co pozwala na większą optymalizację zasobów.

Eleganckie i nowoczesne wzornictwo

W parze z funkcjonalnością idzie też użyteczność programu Norton AntiVirus 2014. Na ekranie początkowym zobaczymy stan zabezpieczeń systemu oraz szybki dostęp do głównych funkcji aplikacji. Należą do nich skanowanie, aktualizację oraz ustawienia zaawansowane. Na dole programu wprowadzono szybkie odnośniki do innych programów na przykład Norton Mobile Security dla systemu Android, czy Norton Online Backup.

Cały interfejs aplikacji jest przejrzysty i prosty w obsłudze. Wzornictwo Norton AntiVirus 2014 nie uległo większym zmianą w porównaniu do ubiegłego roku. Jest nowoczesne i eleganckie.

Słuszny wybór dla bezpieczeństwa naszego komputera

Norton AntiVirus 2014 oferuje solidny i efektywny silnik skanowania. Program oferuje wiele zaawansowanych funkcji dla doświadczonych użytkowników. Jednocześnie jego wygląd i prostota pozwalają na swobodę korzystanie przez praktycznie każdego użytkownika. Nikt nie powinien mieć problemów z podstawową konfiguracją.

Norton AntiVirus 2014 to jeden z najlepszych programów na rynku. Jeśli chcecie posiadać bezpieczny komputer, to warto z niego skorzystać.

Opinie użytkowników o Norton AntiVirus

 • według Anonymous

  leciutki i sprawny.
  Szybka instalacja. Dziala w tle i nie narzuca sie. Troche krotki trial ale co popatrzylem w ...   Więcej

 • według Anonymous

  Norton AntiVirus.
  Mam go oryginalnie kupiony w sklepie jest świetny nigdy go nie zamienia na inny wymiata wirusy...   Więcej

Sponsorowany×