Norton Power Eraser

Norton Power Eraser 2.0.0.52

Darmowe, samodzielne narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Zalety

  • Zintegrowany z File Insight
  • Skanowanie normalne lub agresywne
  • Nie wymaga instalacji

Wady

  • Bardziej agresywny niż zwykły antywirus

Bardzo dobry
8

Norton Power Eraser zajmie się możliwą infekcją złośliwym oprogramowaniem, której nie można się pozbyć z obecnego oprogramowania antywirusowego.

Ta bezpłatna, autonomiczna aplikacja firmy Norton została zaprojektowana specjalnie w celu usuwania najbardziej uporczywych wirusów komputerowych, takich jak scareware i fałszywe pakiety zabezpieczeń. W związku z tym Norton Power Eraser oferuje naprawdę potężną, dogłębną analizę, która może być skonfigurowana jako Normalna lub Agresywna.

Ponieważ nie wymaga instalacji, możesz skonfigurować program Norton Power Eraser i zlecić skanowanie systemu w mgnieniu oka. Jest to również doskonałe narzędzie do czyszczenia pamięci USB. Po zakończeniu analizy program Norton Power Eraser wyświetli wyniki i zapyta, co dalej. Tutaj należy uważać, aby Norton Power Eraser nie usunął krytycznych plików systemowych.

Na szczęście Norton Power Eraser pozwala sprawdzić bazę danych online File Insight, aby dowiedzieć się więcej o pliku, który chcesz usunąć. Wystarczy dwukrotnie sprawdzić informacje przed usunięciem pliku. Niezależnie od tego Norton Power Eraser tworzy punkt przywracania na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Norton Power Eraser to bezpłatne, niezależne narzędzie zabezpieczające, które usuwa agresywne złośliwe oprogramowanie z komputera.

Norton Power Eraser

Download

Norton Power Eraser 2.0.0.52

Opinie użytkowników o Norton Power Eraser

Sponsorowany×