Ovi Maps

Ovi Maps WEBAPP

Mapy Ovi Nokia

Zalety

  • Lekkie grafiki map
  • Dobra wyszukiwarka miejsc
  • Nawigacja dla pieszych

Wady

  • Ograniczona bez instalacji wtyczki

Dobry
7

Ovi Maps to dostępna przez przeglądarkę internetową wersja znanych z telefonów Nokia Ovi Maps. W telefonie ta usługa jest naprawdę rewolucyjna, bo pozwala na korzystanie z darmowej nawigacji głosowej prawie na całym świecie.

Niestety wersja dostępna online nie jest tak samo zachwycająca. Mapy Ovi oferują widok mapy, zdjęć satelitarnych oraz terenu, czyli mapy pozbawionej budynków za to wskazującej wypukłości powierzchni. W Nokia Ovi Maps jest wbudowana niezła wyszukiwarka, aplikacja pozwala też na zapisanie ulubionych miejsc. Ciekawą funkcją jest wyszukiwanie tras przeznaczonych dla pieszych - pozwala to skorzystać ze skrótów przez parki i schody niedostępnych dla samochodów.

Dzięki zastosowaniu grafik wektorowych, mapy Ovi ładują się nieco szybciej niż konkurencyjne rozwiązania. Po zainstalowaniu dodatkowej wtyczki do przeglądarki Ovi Maps może pokazywać w niektórych lokalizacjach dodatkowe funkcje: widok modeli budynków w 3D lub informacje o ruchu drogowym.

Ovi Maps to dobre uzupełnienie dla nawigacji w Twoim telefonie. Choć nie tak popularna jak Google Maps, przydadzą się spacerowiczom, zwłaszcza tym uzbrojonym w telefony Nokia.

Najczęściej pobierane Menedżery pobierania na web-apps

Więcej
Ovi Maps

Wypróbuj

Ovi Maps WEBAPP

Opinie użytkowników o Ovi Maps

Sponsorowany×