Paint 3D

Paint 3D 1.0

Odkryj swoją kreatywną osobowość dzięki tej aplikacji Digital Paint

Paint 3D to aplikacja do malowania stworzona przez Microsoft Corporation, ale teraz w nowym awatarem. Teraz ma zaktualizowany wygląd i wygląd, a także kilka nowych narzędzi i pędzli w obrębie swojej zakładki.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawne i niezwykle konfigurowalne kreacje
  • Możliwość udostępniania zdjęć 3D

Wady

  • Ściśle nie dla profesjonalistów
  • Obrazów 2D nie można wytłaczać na obrazy 3D

Paint 3D to aplikacja do malowania stworzona przez Microsoft Corporation, ale teraz w nowym awatarem. Teraz ma zaktualizowany wygląd i wygląd, a także kilka nowych narzędzi i pędzli w obrębie swojej zakładki.

Świeży interfejs

Nowy interfejs znacznie odstaje od poprzedniego interfejsu Paint. W przeciwieństwie do poprzedniej aplikacji, Paint 3D jest kompatybilny z ekranem dotykowym. Powiedział, że nadal istnieje możliwość pracy z wizualizacjami 2D. Chociaż ekran dotykowy lepiej uzupełniłby aplikację, nadal można skutecznie korzystać z aplikacji na ekranie dotykowym. Istnieje wiele narzędzi do obracania, zmiany rozmiaru i pochylania obrazu. Możesz również pobrać naklejki. Nakładanie naklejki na obraz 3D powoduje bezproblemowe zawijanie obiektu. Dostępnych jest również wiele innych narzędzi dostosowywania, takich jak długopis, ołówek, marker i kredka.

Dla Mszy

Dzięki Paint 3D Microsoft chce, aby modelowanie 3D było wykorzystywane przez wszystkich. Aby to osiągnąć, wykorzystuje popularność i dostępność Microsoft Paint. W rezultacie aplikacja Paint uzyskuje zaktualizowany wygląd. Projektowanie 3D wydaje się skomplikowane, a opinia publiczna tradycyjnie trzymała się z daleka, obawiając się tej złożoności. Microsoft, poprzez Paint 3D, chce, aby ludzie zrozumieli, że modelowanie 3D nie jest wcale przerażające. Aby tworzyć obrazy 3D, możesz zacząć od zera, włączając w to prymitywy, takie jak pola i sfery. Możesz również skorzystać z zestawów startowych, projektów społecznościowych, zdjęć przesłanych itp., Aby projekt mógł się rozwijać.

Najczęściej pobierane Multimedia na windows

Więcej

Opinie użytkowników o Paint 3D

Sponsorowany×